REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Doc. Ing. arch. Vladimír Krátký

Doc. Ing. arch. Vladimír Krátký

Je řádným členem České komory architektů. Od roku 1990 předává své zkušenosti studentům jako vedoucí ateliéru architektonické tvorby Fakulty architektury ČVUT Praha, v letech 1992 a 1995 vyučoval jako hostující profesor na University of Michigan. Profesionální dráhu začínal v letech 1976 – 1990 v Ateliéru 7 PÚ HMP. Vlastní Ateliér Krátký otevřel v roce 1994. S nejbližšími spolupracovníky zpracovává projekty v oblasti kancelářských, bytových staveb, rodinných domů, rekonstrukcí, interiéru a urbanismu v rozsahu od studie po autorský dozor na stavbě. S Erste Group Immorent spolupracuje Doc. Ing. arch. Vladimír Krátký od roku 1998.

Archiv článků autora:

Rohovor s architektem Vladimírem Krátkým o projektu Enterprise

Rohovor s architektem Vladimírem Krátkým o projektu Enterprise

Budova Enterprise Office Center je novou dominantou Prahy 4. Jde o dvanáctipodlažní budovu nabízející kanceláře nejvyšší třídy „A“, dodatečné prostory pro nájemce a také až 400 parkovacích míst. Budovu podle návrhu architekta Vladimíra Krátkého postavila stavební firma STRABAG.

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška