REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tipy na poctivé renovační nátěry Rust-Oleum

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.
Zdroj: CLUB MARK BARVY, s.r.o.
Zdroj: CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

Nátěry Rust-Oleum Noxyde

Produktová řada Noxyde disponuje hned několika typy nátěrů. Klasický nátěr Noxyde poskytuje jedinečnou ochranu proti korozi. Také nátěr Noxyde Peganox chrání proti korozi, a navíc má upravenou viskozitu, aby se dal nanášet štětcem nebo válečkem.  Nátěr Noxyde Pegarust je elastický antikorozní nátěr přizpůsobený pro nanášení i ve vlhkém prostředí a za nízkých teplot.

Nátěr Rust-Oleum Fillcoat Waterproofing

Speciální hydroizolační těsnící nátěr Fillcoat Waterproofing je určen pro okamžité zastavení jakýchkoli průsaků. Díky elasticitě a výborné přilnavosti k různému typu podkladů poskytne výbornou ochranu pro střechy, okapy, terasy, komíny i různé typy potrubí.

Nátěry Rust-Oleum Dacfill

Také nátěry Dacfill poskytují výborné ochranné vlastnosti. Základní nátěr Dacfill vytváří elastický hydroizolační plášť bez spojů a jakýchkoli švů a je vhodný pro šikmé střechy. Naopak pro vodorovné střechy je vhodný nátěr Dacfill HZ. Speciální pryžový nátěr Dacfil Frigo výborně zamezuje prostupnosti par a různých plynů.

S profesionálními nátěry Rust-Oleum, které najdete v sortimentu českého prodejce Clubmark-barvy, společně s dalšími vysoce kvalitními nátěrovými systémy, budou povrchy různých typů dokonale ošetřené, bez časových prodlev a s finanční úsporou.

CLUB MARK BARVY, s.r.o.

logo
Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4

telefon: +420 739 466 185
e-mail: info@clubmarkbarvy.cz

web: www.clubmark-barvy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Temelín, ilustrační obrázek, fotolia - nixki

Experti: Diskuse o jaderném bloku často zastiňuje další výzvy energetiky v Česku

Diskuse o plánovaném novém bloku Jaderné elektrárny Dukovany často zastiňuje další výzvy energetiky v Česku. V hodnocení současné vlády v závěru jejího funkčního období to zmiňovali zástupci oborových asociací a další energetičtí odborníci, které oslovila ČTK. Význam nového zdroje pro Česko většinou nezpochybňují,…

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Primátor Hřib chce jednat o plánované demolici vily v Praze 5

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) chce v koalici jednat o dalším postupu ohledně plánované demolice vily z počátku 20. století v ulici Nad Výšinkou v Praze 5. Město by se podle Hřiba jako účastník řízení mohlo proti demoličnímu výměru odvolat, městská rada se bude otázkou zabývat na mimořádném jenání v úterý 27.…

Fotovoltaika, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Dostálová: Program Živel jsme rozšířili o žadatele s rozestavěným bydlením

Lidé, kterým tornádo poškodilo rozestavěné bydlení, budou moci podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové (za ANO) získat dotaci až dva miliony korun a další až tři miliony korun formou zvýhodněného úvěru z programu Živel. Z pravidel pro čerpání pomoci byl zároveň odstraněn požadavek, že žadatel nesmí být tři…

Edit Dee (Edita Holišová), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ve Valašském Meziříčí odkryly základy městské hradby

Archeologové a památkáři odkryli v Žerotínově ulici ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku základy původní městské hradby staré asi pět století. Stalo se tak při výstavbě chodníku, sdělil to ČTK mluvčí valašskomeziříčské radnice Jakub Mikuš. Město buduje v ulici společný pás pro cyklisty a chodce a rozšiřuje parkoviště.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Daikin

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma s čističkou vzduchu v ceně

Čistička vzduchu v hodnotě 24 000 Kč k tepelnému čerpadlu zdarma

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA