REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Chcete kvalitní dřevostavbu? Obraťte se na ADMD - opora pro firmy i stavebníky

ADMD je seskupením firem, které svým zákazníkům staví dřevostavby nejvyšší kvality. Nakoukněte pod pokličku této asociace a zjistěte, co nabízí firmám i zájemcům dřevostavby, kterým je oporou již 20 let.

Jak přispíváme ke zkvalitnění výroby dřevostaveb v Česku?

Stěžejním prvkem pro přijetí firmy za člena ADMD je splnění podmínek pro udělení certifikátu Dokument národní kvality (DNK). Proces certifikace nyní probíhá u společností Lucern a RP Stavby, kteří by rádi spolu s našimi 23 členy posouvali kvalitu svých dřevostaveb kupředu.

V ADMD jsme také zajistili praxi pro 9 studentů oboru Dřevěné konstrukce a stavby na bázi dřeva z ČZU. Staráme se též o vzdělávání v členských firmách ADMD. Ve středu 9. 9. 2020 proběhla v Brně akce s názvem Kulatý stůl techniků a ve spolupráci s AVMI připravili online webinář pro členy ADMD týkající se energetické náročnosti budov, který vedl Ing. Michal Čejka.

Kulatý stůl techniků

Co nabízí ADMD zájemcům o výstavbu dřevostaveb?

Ve spolupráci se spol. MoistureGuard, jsme zajistili v České podnikatelské pojišťovně speciální slevu na pojištění dřevostaveb ve výši 35 %.

Na veletrhu FOR ARCH v Praze jsme návštěvníkům předali přehledné informace o dřevostavbách a stali jsme se odborným partnerem veletrhu Dřevo a stavby Brno, který proběhne 17.-20. 2. 2021.

Více o dřevostavbách zjistíte v aktuálním vydání našeho bulletinu 2/2020, který si můžete přečíst online.

Proběhl také 7. ročník akce Den otevřených dřevostaveb, kde členové ADMD zpřístupnili přes 50 rozestavěných i dokončených dřevostaveb.

Jsme rádi, že jsme vám mohli představit široké pole působnosti naší asociace a věříme, že se i vy budete chtít přidat ke spokojeným zákazníkům našich členských firem.

Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Dřevostavby se staví stále více

Dřevostavby se staví stále více

Statistiky výstavby domů ukazují v posledních letech každoroční nárůst výstavby. Je tomu tak i v případě dřevostaveb, jejich procento výstavby se však každoročně výrazně zvyšuje. Za rok 2018 překročily již hranici 16 % ve výstavbě rodinných domů. To je hlavním důkazem, že jsou domy ze dřeva stále více oblíbené a pro…

REKLAMA