REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Dřevěná podlaha v koupelně? Vyzkoušejte raději vinyl

Toužíte po dřevěné podlaze v koupelně, ale máte strach z toho, co voda udělá se dřevem? Máme pro vás řešení - vinyl. Na první pohled od dřeva téměř k nerozeznání a zároveň si nemusíte dělat těžkou hlavu s jeho údržbou. Jaké další výhody s sebou nese vinylová podlaha a jak složitá je jeho pokládka? To vše se dočtete v následujícím článku.

Proč vinyl?

Snažíte se držet krok s posledními interiérovými trendy, nebo se spíše zaměřuje na praktičnost? Ať patříte mezi první nebo druhou skupinu lidí, vinyl je pro vás stále to pravé. Vinylové podlahy právě zažívají boom a vaše koupelna s ním bude rozhodně trendy. Navíc díky vysoké mechanické odolnosti samotného vinylu, nebude mít s údržbou téměř žádnou práci.

Mezi další benefity tohoto typu podlahy patří bezpochyb i množství věrných dekorů. Je libo dřevo, kámen nebo korek? V případě vinylu nic není problém, a navíc ještě díky jeho cenové dostupnosti ušetříte. Třešničkou na dortu pak zůstává fakt, že si vinyl skvěle rozumí i s podlahovým topením nebo drápky vašich čtyřnohých miláčků.

Vinyl jako budoucnost koupelen

Podlaha nebo obklady v koupelně, které se snadno udržují, neplesniví a dobře vypadají? Časy,kdy jedinou možností byly kachličky jsou dávno pryč. Vyzkoušejte vinyl a to nejen jako podlahu, ale klidně i jako obklady. Dodáte tak vaší koupelně neotřelý moderní vzhled, o který není třeba nijak složitě pečovat. Navíc se vám s vinylem už nikdy nestane, že celí prohřátí došlápnete na ledovou podlahu. Vinyl je nejen teplý, ale i příjemný na došlap, voděodolný a protiskluzový.

Instalace bez nepořádku i hluku

Přemýšlíte nad novou podlahou do koupelny, ale celková rekonstrukce a vyřazení koupelny z provozu vás od toho odrazuje? V tom případě pro vás máme řešení přímo na míru. Jmenuje se Mapei 4 LVT a díky němu se utopie o bezproblémové a rychlé rekonstrukci koupelny stává realitou. Rozlučte se s bouráním, hromadou suti a rámusem okolo. Kouzlo tohoto řešení je především v tom, že umožňuje položit novou vinylovou podlahu přímo na stávající podklad a rekonstrukci tak zvládnete mnohem rychleji. Jediné na co nesmíte zapomenout je kvalitní stavební chemie včetně hydroizolace a máte skoro vyhráno.

Přesvědčili jsme vás o tom, že rekonstrukce koupelny s vinylem nemusí být nic, čeho je třeba se bát? Uvidíte sami, že po prvním došlápnutí na vinylovou podlahu, nebudete chtít stát už na ničem jiném.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Údržba a čištění podlahy

Zdroj: Pexels.com - Tembela Bohle

Správa bytového domu v době koronaviru. Je nutné desinfikovat výtahy?

Mimořádná opatření se dotýkají mnoha oblastí každodenního fungování – to platí i v případě bytových domů, které se musí stávající situaci přizpůsobit. Co se v rámci mimořádné situace v rámci správy bytového domu změnilo? Je možné uspořádat členskou schůzi? Je nutné dezinfikovat výtahy?

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

V předešlém článku tohoto seriálu jsme se zabývali koupí prvorepublikové nemovitosti, předpokládaným rozsahem rekonstrukce či přípravnými projekčními pracemi. V tomto díle se již pustíme do vlastní rekonstrukce, která začala postupně zodpovídat spoustu předem nevyjasněných záležitostí. Podívejte se na demoliční práce…

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

Koberec je podlahová krytina sice teplá, tichá, levná, nicméně ne každý si ví rady s její údržbou. Jistě není dobré podceňovat pravidelné běžné čištění vysavači nebo prevenci v podobě impregnace. Jednou za čas je nutné zvláště v kancelářích či komerčních interiérech povolat profesionální firmu na vyčištění koberce.

Zdroj: Fotolia.com - Andrey Popov

Čištění koberce: Jaké znečištění hrozí kobercům? Jak se starat o koberec?

Každý ho známe, mnozí jej máme doma. Koberec – tichá, teplá a příjemná podlahová krytina oblíbená hlavně v dětských pokojích, školkách, obývacích pokojích ale i ložnicích. Zachytává poletující prach a tím filtruje vzduch. Jak ale zachycené nečistoty dostat z koberce. A co když se na koberec něco vylije nebo rozsype?…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA