REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dřevěná podlaha v koupelně? Vyzkoušejte raději vinyl

Toužíte po dřevěné podlaze v koupelně, ale máte strach z toho, co voda udělá se dřevem? Máme pro vás řešení - vinyl. Na první pohled od dřeva téměř k nerozeznání a zároveň si nemusíte dělat těžkou hlavu s jeho údržbou. Jaké další výhody s sebou nese vinylová podlaha a jak složitá je jeho pokládka? To vše se dočtete v následujícím článku.

Proč vinyl?

Snažíte se držet krok s posledními interiérovými trendy, nebo se spíše zaměřuje na praktičnost? Ať patříte mezi první nebo druhou skupinu lidí, vinyl je pro vás stále to pravé. Vinylové podlahy právě zažívají boom a vaše koupelna s ním bude rozhodně trendy. Navíc díky vysoké mechanické odolnosti samotného vinylu, nebude mít s údržbou téměř žádnou práci.

Mezi další benefity tohoto typu podlahy patří bezpochyb i množství věrných dekorů. Je libo dřevo, kámen nebo korek? V případě vinylu nic není problém, a navíc ještě díky jeho cenové dostupnosti ušetříte. Třešničkou na dortu pak zůstává fakt, že si vinyl skvěle rozumí i s podlahovým topením nebo drápky vašich čtyřnohých miláčků.

Vinyl jako budoucnost koupelen

Podlaha nebo obklady v koupelně, které se snadno udržují, neplesniví a dobře vypadají? Časy,kdy jedinou možností byly kachličky jsou dávno pryč. Vyzkoušejte vinyl a to nejen jako podlahu, ale klidně i jako obklady. Dodáte tak vaší koupelně neotřelý moderní vzhled, o který není třeba nijak složitě pečovat. Navíc se vám s vinylem už nikdy nestane, že celí prohřátí došlápnete na ledovou podlahu. Vinyl je nejen teplý, ale i příjemný na došlap, voděodolný a protiskluzový.

Instalace bez nepořádku i hluku

Přemýšlíte nad novou podlahou do koupelny, ale celková rekonstrukce a vyřazení koupelny z provozu vás od toho odrazuje? V tom případě pro vás máme řešení přímo na míru. Jmenuje se Mapei 4 LVT a díky němu se utopie o bezproblémové a rychlé rekonstrukci koupelny stává realitou. Rozlučte se s bouráním, hromadou suti a rámusem okolo. Kouzlo tohoto řešení je především v tom, že umožňuje položit novou vinylovou podlahu přímo na stávající podklad a rekonstrukci tak zvládnete mnohem rychleji. Jediné na co nesmíte zapomenout je kvalitní stavební chemie včetně hydroizolace a máte skoro vyhráno.

Přesvědčili jsme vás o tom, že rekonstrukce koupelny s vinylem nemusí být nic, čeho je třeba se bát? Uvidíte sami, že po prvním došlápnutí na vinylovou podlahu, nebudete chtít stát už na ničem jiném.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Údržba a čištění podlahy

Zdroj: Pexels.com - Tembela Bohle

Správa bytového domu v době koronaviru. Je nutné desinfikovat výtahy?

Mimořádná opatření se dotýkají mnoha oblastí každodenního fungování – to platí i v případě bytových domů, které se musí stávající situaci přizpůsobit. Co se v rámci mimořádné situace v rámci správy bytového domu změnilo? Je možné uspořádat členskou schůzi? Je nutné dezinfikovat výtahy?

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

V předešlém článku tohoto seriálu jsme se zabývali koupí prvorepublikové nemovitosti, předpokládaným rozsahem rekonstrukce či přípravnými projekčními pracemi. V tomto díle se již pustíme do vlastní rekonstrukce, která začala postupně zodpovídat spoustu předem nevyjasněných záležitostí. Podívejte se na demoliční práce…

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

ROZHOVOR: Profesionální čištění koberců a péče o koberce

Koberec je podlahová krytina sice teplá, tichá, levná, nicméně ne každý si ví rady s její údržbou. Jistě není dobré podceňovat pravidelné běžné čištění vysavači nebo prevenci v podobě impregnace. Jednou za čas je nutné zvláště v kancelářích či komerčních interiérech povolat profesionální firmu na vyčištění koberce.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA