REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Chytřejší domácnost snadno a rychle. To je Go Wireless od společnosti Eaton

Přáli byste si, abyste doma mohli jednoduše ovládat osvětlení, stmívání, topení a klimatizaci? Pak pro vás máme skvělé řešení, ať už žijete v zabydlené domácnosti nebo stavíte nový dům. Nové naprogramované sady Go Wireless od společnosti Eaton zajistí snadné ovládání osvětlení, stmívání, rolet, klimatizace a vytápění. Jejich instalace je snadná, pohodlná a cenově dostupná. Vše je navíc bez použití kabelů a jakéhokoliv sekání.

Sady Go Wireless byly vytvořeny s využitím rozsáhlých znalostí v oboru, které společnost Eaton má a pokrývají tak nejčastější požadavky zákazníků:

  • RF Spínací sada CPAD-00/212 (193727) – bezdrátový vypínač, který se instaluje rychle a snadno, kdekoliv zákazník chce ovládat osvětlení nebo jiné zařízení. Toto je obzvláště užitečné při plánování umístění vypínačů v nových budovách, ale rovněž je to perfektní řešení, když jsou stávající vypínače na nevhodných místech nebo zakryté nábytkem.
  • RF Stmívací sada CPAD-00/213 (193728) – sada se stmívačem, který snadno stmívá všechny stmívatelné žárovky včetně LED na místě, které je pro vašeho zákazníka příjemné. Lze instalovat rychle a snadno a nabízí větší flexibilitu než tradiční stmívače.
  • RF Roletová sada CPAD-00/214 (193729) – pro všechny zákazníky pro ovládání elektrických rolet, žaluzií, markýz nebo opon je určena roletová sada společnosti Eaton s tlačítkem umístitelným na libovolné místo a povrch, kde zákazník požaduje.
  • RF Spínací sada modernizace CPAD-00/215 (193730) – bezdrátový vypínač doplňuje stávající vypínač v domácnosti pro bezproblémové ovládání světel nebo zařízení ze dvou míst. Instalací aktoru za stávající vypínač můžete nainstalovat druhý bezdrátový, pohodlnější vypínač, a to tam, kde je potřeba.
  • RF Ventilační sada CPAD-00/216 (193731) – bezdrátový vypínač pro jednoduchou instalaci pro ovládání ventilační jednotky klimatizace v každé místnosti.
  • RF Vytápěcí sada CPAD-00/217 (193732) – pro regulaci vytápění v místnosti s PWM řízením různých zdrojů vytápění. Vhodné pro el. přímotopy a topné panely, infrazářiče, regulaci hlavic teplovodního podlahového vytápění nebo radiátorů. Sada obsahuje vytápěcí aktor PWM 10A a dotykový termostat s bezdrátovou komunikací, který je kompatibilní se standardními rámečky 55 mm a napájen 2x bateriemi AAA a nebo externím zdrojem 12-24V.
  • RF Spínací sada s pohybovým senzorem CPAD-00/230 (300920) – už nemusíte chodit k vypínači, vypínač, bezdrátový pohybový senzor rozsvítí osvětlení za vás. Bateriové napájení umožňuje flexibilní montáž senzoru a usnadňuje výběr správného místa pro instalaci

Každá sada obsahuje předem naprogramované bezdrátové tlačítko a aktor, který umožňuje umístit ovládací prvky tam, kde jsou potřeba, i na sklo. Jsou kompatibilní s vybranými rámečky rozměru 55 mm od předních výrobců elektroinstalačního příslušenství, takže je lze snadno přizpůsobit individuálním požadavkům.

Bezdrátové řešení znamená žádné vrtání, žádné sekání zdí a žádné tahání kabelů a vodičů. Dokonce si můžete libovolně rozmyslet umístění vypínačů, protože tlačítka lze přemisťovat a instalovat jinde s minimálním úsilím.

Sady Go Wireless společnosti Eaton slouží také jako skvělý vstup do chytré domácnosti, protože je lze snadno rozšiřovat dle vašich potřeb. Během pár minut můžete přidávat centrální vypínače pro ovládání skupin osvětlení nebo žaluzií, navýšit počet vypínačů a zahrnout nové místnosti.

Pokud chcete spínat osvětlení a zásuvky ze smartphonu, stačí k základní sadě přidat jednotku xComfort Bridge. Skupinu světel snadno ovládáte pomocí uživatelsky definovaných scén, nebo můžete použít centrální tlačítko pro zhasnutí všech světel při odchodu. Integrovány jsou též Astro hodiny pro automatické spouštění scén při východu či západu slunce.

Zjistili jste, že se vám v chytré domácnosti lépe žije? Pak můžete sáhnout po dalších rozšířeních základních Go Wireless sad. Přidání chytré jednotky Smart Manager do systému vám zajistí dodatečné funkce, jako jsou časovače nebo ovládání přes aplikaci a poskytne vám tak flexibilitu a klid, po kterém toužíte – ať už jste doma nebo na cestách.

Pro nejnáročnější zákazníky nabízí společnost Eaton systém xComfort, který v kombinaci se Smart Managerem zajistí veškeré funkce chytré domácnosti, které se postarají o ovládání osvětlení, žaluzií, vytápění a dokonce i váš bazén, až po simulaci vaší přítomnosti, bezpečnostní funkce při nežádoucím pohybu, zaplavení nebo požáru, měření spotřeby elektrické energie, plynu a vody a také hlasové ovládání.

Návrh a realizaci chytré elektroinstalace svěřte odborníkovi

Neváhejte se obrátit na certifikovaného partnera společnosti EATON v oboru chytrých elektroinstalací xComfort, který vám vysvětlí, jaké výhody systém nabízí, připraví návrh řešení, vše namontuje a nakonfiguruje systém tak, aby nejlépe vyhovoval potřebám vašeho domova. Vyhledejte odborníka ve vašem okolí a zjistěte, jak si zpříjemnit život s instalací xComfort.

Vyhledat vhodného odborníka můžete zde.

Více informací o sadách Go Wireless společnosti Eaton.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Elektro

Kdo zodpovídá za elektroinstalaci v bytě? Nájemník či majitel?

Kdo zodpovídá za elektroinstalaci v bytě? Nájemník či majitel?

Elektroinstalace v bytech má různou úroveň kvality. Kdo je za její stav zodpovědný? Majitel bytu či nájemník? O komentář nedávné kauzy, která se zabývala soudním sporem nájemkyně a majitele bytu jsme požádali právníka Radka Motzkeho.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Posouzení stavu potrubí a instalací

Rekonstrukce bytu z první republiky: Posouzení stavu potrubí a instalací

Při rekonstrukci a přestavbě starého rodinného domu nebo bytu narazíte dříve nebo později na problém ukrytý za zdí – potrubí pro vodovod, kanalizace, plyn nebo kabely elektroinstalace, jejichž stav bude slušně řečeno neutěšený. Rekonstrukce bytu z první republiky, kterou sledujeme se tomu také nevyhnula. Na jaká…

Plánujte zahradu se zahradním architektem včas. Na co dát pozor a kdy volat odborníka

Plánujte zahradu se zahradním architektem včas. Na co dát pozor a kdy volat odborníka

Ne nadarmo se říká, že odborník dokáže ušetřit nemalé finanční částky. Jedním z těch odborníků na slovo vzatých je zahradní architekt, který dokáže naplánovat zahradu do nejmenšího detailu a navíc je většinou i schopen doporučit vhodnou realizační firmu, která nabídne i následnou údržbu. Ačkoli se může na první…

Stát podpoří stavbu dobíjecích stanic pro elektromobily. Dá na ně 130 mil. korun

Stát podpoří stavbu dobíjecích stanic pro elektromobily. Dá na ně 130 mil. korun

V Česku by mělo vzniknout dalších 125 dobíjecích stanic pro elektromobily. Stát na jejich výstavbu poskytne zájemcům až 130 milionů korun z evropských fondů. Stanice by měly být hotovy nejpozději do poloviny roku 2022. Informovalo o tom ministerstvo dopravy. V současné době je v Česku přes 400 dobíjecích stanic.

Světelný smog, světelné znečištění, dotace na lampy

Obce a města mohou od 1. září žádat o dotace na šetrné lampy

Obce a města mohou od 1. září žádat o dotace na šetrné lampy veřejného osvětlení. Pro obce v chráněných krajinných oblastech má ministerstvo životního prostředí připraveno 30 milionů korun. Pro ostatní obce a velká města má ministerstvo průmyslu 90 milionů korun. Cílem dotací je snížit světelné znečištění. V tiskové…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA