REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

WPC – WoodPlastic. To jsou české terasy světových parametrů

WPC – WoodPlastic je český výrobce kvalitních bezúdržbových teras, plotů a obkladů z dřevěného kompozitního materiálu. Špičkové a atraktivní výrobky ze závodu ve středočeských Bukovanech dosud uspěly ve více než 30 zemích světa, včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky mimořádně náročných západních trhů.

Díky patentované směsi a licenci na unikátní americkou technologii výroby Strandex dokážou terasy WoodPlastic® bez problémů a dlouhodobě čelit dešti, sněhu, mrazu i UV záření, jsou minimálně nasákavé a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Prkna z kvalitního WPC (Wood-Plastic Composite) odolávají veškerým klimatickým vlivům a obvyklému zatížení bez ztráty reprezentativního vzhledu a jedinečných vlastností. Jejich životnost se počítá na desítky let.

WPC – WoodPlastic

10 důvodů, proč zvolit prkna WoodPlastic®

 1. Odolný kompozit dřeva a polymeru se zárukou až 25 let
 2. Ekonomicky výhodné produkty díky absenci údržby
 3. Materiál je stálobarevný a jeho kvalita se časem nemění
 4. Výrobky mají atraktivní design a jsou příjemné na dotek
 5. Nabídka zahrnuje široké spektrum povrchů a barev
 6. Bezpečnost zajišťuje protiskluzový povrch bez třísek a štěpů
 7. Montáž finálních sestav je snadná a rychlá
 8. Ekologicky šetrný a bezezbytku recyklovatelný materiál bez PVC
 9. Více než 10 000 spokojených zákazníků po celém světě
 10. Široká základna prodejních míst a certifikovaných montážníků

Další informace o produktech WoodPlastic®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete na www.woodplastic.cz.

WPC - Woodplastic a.s.

logo
Na Folimance 2154/17
12800 Praha 2

telefon: +420 321 001 529
e-mail: wpc@woodplastic.cz

web: www.woodplastic.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Terasa a plot WoodPlastic ® pro výjimečný dům v Brně

Terasa a plot WoodPlastic® pro výjimečný dům v Brně

Rodinný dům na jižním svahu brněnské ulice Pod Mniší horou je na první pohled originální. A výjimečný je i jeho exteriér, včetně terasy a oplocení. Česká společnost WPC – WoodPlastic, výrobce a dodavatel teras, plotů a obkladů z kompozitního materiálu, stála před výzvou, jak co nejlépe propojit jednotlivé prvky…

WPC - Woodplastic, prémiová terasová prkna řady Terafest

Terasu u bazénu postavte z materiálu WoodPlastic®

Terasa kolem bazénu bývá exponovaným prostorem. Z mnoha důvodů jsou na ni kladeny vyšší nároky jak z hlediska odolnosti materiálu, tak i bezpečnosti, než je tomu v případě jiných míst. Veškeré požadavky na funkčnost a atraktivitu prostoru u bazénu dokážou uspokojit terasy české společnosti WPC – WoodPlastic.

Ploty z materiálu WoodPlastic ® skvěle doplní vaši novou terasu

Ploty z materiálu WoodPlastic® skvěle doplní vaši novou terasu

I ty nejběžnější stavební prvky v exteriéru dnes musí být schopny čelit stále extrémnějším projevům klimatu. Rozmary počasí se projevují krajnostmi, které urychlují degradaci materiálů a zvyšují nároky na údržbu. Český výrobce teras, plotů a obkladů WPC – WoodPlastic nabízí produkty, které obstojí za každých okolností.

Terasová prkna prémiové řady Terafest, výrobce WPC – Woodplastic

Terasy WoodPlastic® – řešení pro rodiny, obecní prostory i komerční využití

Česká společnost WPC – WoodPlastic patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce teras z kvalitního kompozitu dřeva a polymeru. Za dobu své zhruba desetileté existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěla ve více než 30 zemích světa. Důvod jejího úspěchu tkví především ve vlastnostech…

výrobce WPC - WoodPlastic

Jistotou kvalitní terasy z WPC je osvědčený výrobce prken

Terasy WoodPlastic ® ze středočeských Bukovan jsou vyráběny za pomoci americké laserové technologie ze směsi čistého dřeva a zdravotně nezávadného polyehtylenu PE-HD, který je 100% recyklovatelný. Díky jejich vysoké kvalitě a také profesionální práci partnerů a montážníků společnosti WPC - Woodplastic je oceňuje již…

REKLAMA