Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Nastal čas na koupi vysněné kuchyně

Uvažujete nad rekonstrukcí kuchyně a neustále rozhodnutí odkládáte? Toužíte po kuchyni, v které se konečně budete cítit pohodlně a vaření v ní půjde hezky od ruky? Právě teď nastal čas vybrat si tu pravou. Jelikož je kuchyně jednou z nejdůležitějších místností celého bytu a mnohdy nám slouží dlouhá léta, je dobré se výběru věnovat opravdu pečlivě.

Nenechte nic náhodě a vyberte si z moderních sektorových kuchyní, které vám ušetří spoustu starostí s plánováním jednotlivých elementů, a přesto vám poskytnou vysoký komfort. Poraďte se s odborníky z ASKO – NÁBYTEK, jaká kuchyň je právě pro vás tou nejlepší volbou.

Kuchyně složené z modulů mají řadu výhod. Díky tomu že se skládají z již neměnných dílů, nemusíte věnovat tak velkou pozornost každé polici či skříňce a jejímu uspořádání. Jsou vhodné jak do menších prostor, například panelových bytů nebo garsonek, tak do velkých místnosti. Ačkoliv jsou sektorové kuchyně o něco méně nákladné než kuchyně na míru, jejich zpracování je na vysoké úrovni a materiály jsou velice kvalitní. Vestavěné spotřebiče jsou dnes již samozřejmostí. Modulové kuchyně ze sortimentu ASKO – NÁBYTEK s touto možností počítají a díky tomu můžete mít v kuchyni krásné čisté linie a dokonalou návaznost jednotlivých segmentů stejně jako u kuchyně dělané na míru.

Ruku v ruce s uživatelským komfortem jde také design. Stejně jako kuchyně na míru, nabízí i modulové kuchyně celou řadu různých dekorů, barevných možností a také tvarů korpusů i dvířek. Ať už se rozhodnete pro nadčasový design nebo upřednostníte nejmodernější trendy, měli byste se v nové kuchyni zkrátka cítit dobře. Sektorové kuchyně jsou dlouhodobě velmi oblíbené a získávají si stále více příznivců. A není divu. Jejich velkou výhodou je také snadná a rychlá montáž. Odborníci z ASKO – NÁBYTEK vám kuchyň pomohou vybrat, naplánovat jednotlivé moduly, zajistí dovoz i montáž. Další nespornou výhodou modulových kuchyní je pak rychlá doba dodání.

Kuchyň ONE

Systém ONE obsahuje mnoho typů horních i dolních skříněk, které jsou vzájemně kompatibilní a na první pohled zaujmou moderním designem. Rozmístění jednotlivých segmentů lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru, takže jsou skvělou volbou do každé domácnosti. Všechny skříňky mají kvalitní tlumené kování, které vám zaručí komfort a klid při vaření. Kuchyň je dodávána ve smontovaném stavu, proto nemusíte studovat návod a trávit nad montáží zbytečně moc času.

Kuchyň Julia

Módní červené povrchy ve vysokém lesku kuchyně Julia dodají prostoru zcela nový rozměr. Široké úchyty a ergonomický design jednotlivých modulů dodávají celé kuchyni vysoký uživatelský komfort. Vnitřní uspořádání skříněk je navrženo tak, aby poskytlo praktický prostor pro přehledné ukládání veškerých kuchyňských pomůcek a nádobí. Skříňky mezi sebou lze navíc vzájemně kombinovat a vytvořit tak sestavu dle individuálních potřeb. Cena je 11 499 Kč.

Kuchyň X-Alen

Vkusná kuchyňská sestava X-Alen se výborně hodí do menších bytů. Tmavě hnědé plochy v kontrastu s krémovými odstíny vytváří z kuchyně příjemně útulný prostor. Zaoblené úchyty z matého kovu tento dojem ještě podtrhují.  Charakteristickým prvkem této kuchyně je elegance a praktičnost. V kombinaci s kuchyňskou deskou v barvě světle šedého písku vypadá skvěle a díky kvalitnímu zpracování vám vydrží dlouhá léta. Cena bez spotřebičů: 5 999 Kč.

Kuchyň Welcome 1

Pěkná moderní sestava Welcome 1 je vyvedena v moderních liniích. Díky kombinaci bílé barvy a dubovému dekoru působí velice svěže a prostor kuchyně krásně prozáří. Horizontální linie navíc umí prostor opticky zvětšit. Jednotlivé moduly lze mezi sebou vzájemně kombinovat a přizpůsobit si tak sestavu podle svých potřeb. Sestava je dodávána včetně pracovní desky. Cena je 7 999 Kč.

Kuchyň Postdam

Moderní kuchyně Postdam zaujme již na první pohled. Dekor exotického dřeva Merapi vytváří dokonalý kontrast s lesklými bílými povrchy a působí velice vkusně. Vodorovné úchyty v minimalistickém designu doplňují tento dojem. Systém nabízí velké množství úložných prostor, které jistě ocení v každé domácnosti. Díky praktickému uspořádání skříněk budete mít veškeré kuchyňské pomůcky přehledně uložené. Cena je 13 999 Kč.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Musí proto dobře a spolehlivě fungovat. To zajistí správné rozvržení celého prostoru i detaily skříněk. V neposlední řadě se v ní musíme cítit dobře, musí pěkně vypadat, ladit se zbytkem interiéru. Klasikou jsou různé dřevodekory dvířek a korpusů. Ale co když dřevo již dominuje v…

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

Po více než deseti letech byl k vidění na veletrhu o bydlení oblíbený typ doprovodného programu „vzorový byt“. Vidět jste jej mohli na veletrhzích For Habitat a Desing Shaker. Šlo o reálnou ukázku moderního, praktického a ergonomického bydlení v měřítku 1:1, která měla za cíl inspirovat širokou i odbornou veřejnost.…

Zdroj: Fotolia.com - ivanko80

Jak pracuje designér? Je lepší navrhnout interiér "on-line" nebo "naživo"?

Trendem je být on-line! Nákupy jsou on-line, poradenství a mentorování je on-line, komunikace s kolegy i přáteli je on-line stejně jako seznamka, dáte si kurz on-line... ale jde takto vyřešit opravdu vše? Třeba návrh svého interiéru? Pojďme se podívat na to, zda oblast interiérového designu zapadá do tohoto trendu.

Zdroj: Fotolia.com - dmitry-vereshchagin

Která energie pro vaření v bytě je nejlevnější?

V současné poněkud turbulentní době z pohledu změn cen energií si někteří obyvatelé bytů kladou otázku, zda je nákladově výhodnější mít pro vaření plynový sporák a využívat zemní plyn (ZP), případně propan-butan (PB) nebo přejít k elektřině (E).

REKLAMA