REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak koupit bydlení a Jak na povolení rodinného domu.
For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

For Pasiv 2020: Volná vstupenka zdarma

8. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen firmami z oboru s bohatým doprovodným programem a přednáškami. Veletrh se koná ve dnech 6. února až 8. února 2020 na pražském výstavišti PVA v Letňanech.

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace připravující se na důchod v úsporném domě.

Veletrh proběhne v souběhu společně s veletrhem FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s. r. o. Volná vstupenka, kterou si můžete stáhnout pod tímto odkazem, platí na všechny jmenované veletrhy.

Příručky zdarma. Jak koupit bydlení a Jak na povolení rodinného domu

Redakce ESTAV.cz vydala dvě užitečné příručky pro zájemce o bydlení.

Jak koupit bydlení obsahuje rady jak na financování bydlení nejen pomocí hypotéky. Hlavní částí příručky jsou otázky – checklisty pro zájemce o koupi domu, bytu či pozemku. Otázky sestavoval široký tým právníků, technických specialistů, architektů i inspektorů nemovitostí tak, aby si dle nich každý ověřil to zásadní na kupované nemovitosti a vyhl se v budoucnu nepříjemnostem.

Jak na povolení rodinného domu vysvětluje celý povolovací proces, který je potřeba projít při stavbě rodinného domu. Články, ve kterých radí právníci i lidé s praxí ze stavebních úřadů seznámí čtenáře s celým procesem povolení. Nemusíte studovat zákony, naši právníci je zpracovali do článků pro vás – stavebníky. Všechny články jsou navíc garantovány dalším právním specialistou na stavební právo.

Příručky si můžete osobně vyzvednout na redakčním infostánku 2C23 ve výstavní hale 2 u přednáškového sálu. Tištěné příručky budeme rozdávat po celou dobu veletrhu zdarma.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

Veletrh For Pasiv - archivní snínek redakce, foto Jiří Zilvar

Přijďte na veletrh FOR PASIV 2022. ESTAV.cz nabízí volnou vstupenku zdarma!

Přijměte pozvání redakce ESTAV.cz na jarní stavební veletrhy zaměřené na úsporné bydlení, vytápění a dřevostavby FOR PASIV, FOR THERM a FOR WOOD. Na veletrhu můžete získat na našem stánku příručku Jak koupit bydlení. Navštívit můžete i odborný doprovodný program. Vstupte na veletrh zcela zdarma s naší volnou…

For Interior - ilustrační obrázek

Volná vstupenka na For Interior 2020

Téměř 120 vystavovatelů ve dvou výstavních halách přinese oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. Ve dnech 1. až 4. října představí na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA výrobce, designéry a profesionály ze světa nábytku. Letňanský areál je připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů.

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

REKLAMA