REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak koupit bydlení a Jak na povolení rodinného domu.
For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

For Pasiv 2020: Volná vstupenka zdarma

8. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen firmami z oboru s bohatým doprovodným programem a přednáškami. Veletrh se koná ve dnech 6. února až 8. února 2020 na pražském výstavišti PVA v Letňanech.

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace připravující se na důchod v úsporném domě.

Veletrh proběhne v souběhu společně s veletrhem FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s. r. o. Volná vstupenka, kterou si můžete stáhnout pod tímto odkazem, platí na všechny jmenované veletrhy.

Příručky zdarma. Jak koupit bydlení a Jak na povolení rodinného domu

Redakce ESTAV.cz vydala dvě užitečné příručky pro zájemce o bydlení.

Jak koupit bydlení obsahuje rady jak na financování bydlení nejen pomocí hypotéky. Hlavní částí příručky jsou otázky – checklisty pro zájemce o koupi domu, bytu či pozemku. Otázky sestavoval široký tým právníků, technických specialistů, architektů i inspektorů nemovitostí tak, aby si dle nich každý ověřil to zásadní na kupované nemovitosti a vyhl se v budoucnu nepříjemnostem.

Jak na povolení rodinného domu vysvětluje celý povolovací proces, který je potřeba projít při stavbě rodinného domu. Články, ve kterých radí právníci i lidé s praxí ze stavebních úřadů seznámí čtenáře s celým procesem povolení. Nemusíte studovat zákony, naši právníci je zpracovali do článků pro vás – stavebníky. Všechny články jsou navíc garantovány dalším právním specialistou na stavební právo.

Příručky si můžete osobně vyzvednout na redakčním infostánku 2C23 ve výstavní hale 2 u přednáškového sálu. Tištěné příručky budeme rozdávat po celou dobu veletrhu zdarma.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Středa byl druhý veletržní den akce For Arch. Taktéž druhý den živého vysílání redakcí ESTAV.cz a TZB-info ze stánku. Druhý den pozvání do vysílání přijali právníci, energetický specialista nebo výzkumnice univerzitního centra UCEEB a mnozí další. Veškeré rozhovory si můžete prohlédnout v celodenním streamu.

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Portály ESTAV.cz a TZB-info vysílájí živě z veletrhu For Arch přímo ze svého stánku rozhovory se zajímavými hosty na rozličná stavební témata. V prvním dnu jste tak mohli vidět rozhovory na téma zdravých budov, komentáře k situaci na realitním trhu, či technická témata o řešení větrání či požární odolnosti plochých…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA