REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ROZHOVOR: Trendem interiérů jsou černé kliky

Opravdu pečliví stavitelé a bytoví designéři se soustředí i na skutečný detail – správnou volbou okenního nebo dveřního kování je možné podtrhnout charakter celé domácnosti. Je dobré si uvědomit, že dveřní kování, například klika, zpravidla „přežije“ většinu vybavení každého domu.

„Skutečně luxusní kliky nejsou prvoplánově módní nebo extravagantní, naopak působí nadčasově a seriózně. Od pohledu jsou spolehlivé a trvalé,“ říká Kristina Boda.

V případě dveřního kování je prvořadá ergonomie a životnost. Přesto i v segmentu designových klik vidíme řadu příležitostí, jak využít i respektovat nejnovější trendy bytového designu. „Designový trend je jasný – posun od strohých hranatých tvarů k oblým křivkám, zlepšené ergonomii a použití černé barvy,“ říká Kristina Boda, ředitelka největšího českého dodavatele dveřního kování Cobra. „Černá barva dodává prostoru nadčasovost a pocit luxusu,“ dodává.

Vlajkovou lodí sortimentu Cobra je série klik od proslulého českého designéra Petra Novaqua, která získala i ocenění Red Dot Award. Tyto kliky jsou v nejvyšší řadě Q-line.

„V nabídce máme ale i další cenově dostupnější kliky v černém provedení,“ dodává Kristina Boda. Všechny kliky jsou k nalezení na matekliku.cz.

COBRA spol. s r.o.

logo
Jeremiášova 2633
15500 Praha 13

telefon: +420 235 003 107
e-mail: info@cobra-cz.cz

web: www.matekliku.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Cobra

Cobra UNICO – Jaký tvar má krása?

Máte raději přímočarost minimalismu nebo rafinovanost zdobných detailů? Přímé čisté křivky nebo oblé historizující linie? Společnost Cobra v nové kolekci UNICO dovedně kombinuje minimalistický i tradiční přístup a představuje devět modelů dveřních kování, které spojuje unikátní design, prémiová kvalita, dokonalá…

Krása je ukrytá v detailu

Krása je ukrytá v detailu

Největší český dodavatel dveřních kování společnost COBRA letos slaví třicet let své existence. V jejím čele stojí Kristina Boda, která se s námi podělila nejen o informace o nových trendech v oblasti dveřních kování, ale také o to, jaké to je, řídit firmu s takovou tradicí a obstát v současné covidové době.

REKLAMA