Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vinylové podlahy Gerflor s textilní podložkou lákají svými dekory a pokládkou bez lepidla

Gino Venturelli, italský kreativní ředitel skupiny Gerflor, ví, že pro francouzského výrobce vinylových krytin je výjimečnost designu podlahových materiálů zcela zásadní. A že se jeho týmu práce daří, potvrzují i dekory vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou. Pro různě náročné uživatele navíc nabízí Gerflor tři příbuzné produktové řady – Texline, HQR a Home Comfort.

Věděli jste, že tyto podlahy jsou určené hlavně pro volnou pokládku a nepotřebují tak lepidlo? Navíc jsou plně recyklovatelné, neuvěřitelně komfortní jsou i z pohledu akustiky nebo při chůzi. Pohodlím a tepelným komfortem se blíží kobercům a výrazně překonávají dlažbu nebo laminátové krytiny. Velkou výhodou je i skutečnost, že jsou voděodolné a vysoce odolné proti poškrábání. Podlahy s textilní podložkou od firmy Gerflor jako jediné na trhu spolehlivě vyrovnají drobné nerovnosti podkladu díky unikátní patentované technologii Gerflor Fiber Technology. Např. u dřevěných palubek dokáží vyrovnat spoje do 3 mm, u dlažby pak spáry do šířky 5 mm a hloubky 1 mm.

Nejrozšířenější řada samovyrovnávacích podlahových krytin Gerflor Texline se hodí do všech prostorů v bytě a skládá se z ochranné polyuretanové vrstvy Pure Clean s protiskluznou úpravou, mezivrstvy ze skelných vláken, kompaktní vyrovnávací vrstvy a patentované textilní podložky Gerflor. Pokud preferujete odolnost, volte maximálně odolnou řadu PVC podlah Gerflor HQR, na kterou poskytuje výrobce 15 letou záruku. Houževnatost této podlahové krytiny má na svědomí silná nášlapná vrstva, která kryje dekorativní pěnu, jež určuje vzhled podlahy. Široká nabídka luxusních dekorů řadí Gerflor HQR mezi špičkové podlahové krytiny. Hledáte maximální pohodlí a vysoký komfort? Pak budete hledat v dekorech řady Gerflor Home Comfort.  Tato krytina klade důraz především na nejčastější požadavky zdravého interiéru, jakými je maximální útlum hluku, dobrá tepelná akumulace, odolnost, snadná čistitelnost a v neposlední řadě pohodlí při chůzi. Díky zesílené textilní podložce má Gerflor Home Comfort nejlepší akustický výsledek ze všech druhů vinylových podlah (20dB).

Gerflor home comfort dekor 2018 - mandala clear

Gerflor používá při tisku – na rozdíl od konkurence -  šest válců, konkurence tiskne u bytových produktů obvykle jen na čtyřech válcích. Potisk krytin Gerflor je tak realističtější. Dekorativní pěna je výrazně hustší, krytiny Gerflor mají v sobě minimum vzduchu a mají vysokou plošnou hmotnost (mezi 2-3 kg/m2). S tím souvisí vysoká materiálová paměť, tj. schopnost krytiny „vrátit se“ do původního tvaru po změně rozložení nábytku. Tvarově stabilní vrstvu ze skelného vlákna konkurence používá u vysoko zátěžových podlah, v bytovém segmentu je to výjimka. Zcela unikátní je kompaktní vyrovnávací vrstva z PVC. Vytvořená „krusta“ brání prolisování. A mechanický embossing čirého PVC u nášlapné vrstvy je běžný pouze u komerčních krytin, v bytovém segmentu je to výjimka.

Podlaha je důležitou součástí vnitřního vybavení Vašeho domova a jen málokdo si umí předem představit konečný výsledek. Proto Vám společnost Gerflor nabízí inspiraci na různých příkladech již dokončených projektů. Další informace o kompletní nabídce vinylových krytin Gerflor najdete na gerflor.cz.

Gerflor CZ s.r.o.

logo
Na Statkách 585
783 01 Olomouc

telefon: +420 725 815 902
e-mail: info@gerflor.cz

web: www.gerflor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nová generace tichých podlah Gerflor TopSilence Design oslní akustikou a dekory

Nová generace tichých podlah Gerflor TopSilence Design oslní akustikou a dekory

Gerflor měl tyto tiché podlahy v minulosti již v nabídce, nová generace však prošla zásadní inovací. Zákazníkům tak přináší současná kolekce TopSilence Design nejen vysokou absorpci hluku, ale i špičkovou kvalitu designu a povrchových textur. Rozsah změn je takový, že se ve srovnání s původní řadou TopSilence jedná o…

zdroj: Gerflor

Vinylové dílce Gerflor Creation uchvátí dekory a širokými možnostmi instalace

Než začnete číst tento článek, pozveme vás hned na začátku na stránky francouzské značky GERFLOR. V části věnované bytovým podlahám najdete inspiraci, produkty, dekory a řadu dalších informací, které z vás udělají opravdového fanouška vinylových podlah. Vlajkovou lodí v oblasti podlah pro domácnosti je řada…