REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Kuchyně na míru přesně podle vašich představ

Říká se, že kuchyň je srdcem domova. A to platí, ať už jsme zarytí gurmáni a rádi věnujeme vaření dlouhé hodiny, nebo máme kuchyň jako místo setkávání s rodinou a přáteli. Pokud právě přemýšlíte nad koupí nové kuchyně, nenechejte nic náhodě a obraťte se na odborníky, kteří pomohou se všemi detaily – od vytvoření grafického návrhu až po montáž. I tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi dokáží profesionálové v nových kuchyňských studiích ASKO – NÁBYTEK navrhnout a zařídit takovou kuchyň, která bude splňovat sebemenší požadavky.

Hotové sektorové kuchyně vám sice ušetří starosti s plánováním jednotlivých polic, umístěním spotřebičů, světel a dalších detailů, ale kuchyň na míru poskytne daleko větší variabilitu a možnost mít místnost opravdu podle vašich představ. Pokud máte doma atypické podlahy či stěny, je kuchyně na míru jasnou volbou. Obdobně to platí i pro místnosti s netypickým půdorysem. Pomocí vhodně zvolené kombinace kuchyňských skříněk a spotřebičů, lze mnohdy docílit i optického zvětšení místnosti. „Kuchyň patří k prostorům, u kterých se dbá na veškeré detaily, perfektní funkčnost a zároveň design. Je proto lepší obrátit se na odborníky v kuchyňských studiích, kteří vám vytvoří kompletní návrh s ohledem na vaše požadavky a celkovou funkčnost,“ dodává Andrea Štěpánová, marketingová specialistka společnosti ASKO – NÁBYTEK.

Design kuchyně jde ruku v ruce s uživatelským komfortem. Ať už se rozhodnete pro nadčasový vzhled nebo upřednostníte nejmodernější trendy, měli byste se v kuchyni zkrátka cítit dobře. „Letošní rok přinesl zajímavé trendy v oblasti kuchyní. Do popředí se dostává zejména dýha, sklo, přírodní kámen a také matný vzhled,“ doplňuje Andrea Štěpánová, která upozorňuje, že zákazník od kuchyně očekává především dlouhou životnost, kterou ASKO – NÁBYTEK nabízí.

Variabilní kuchyně ONE – rychlé a kvalitní řešení

Skvělou volbou do každého prostoru jsou variabilní kuchyně ONE, jež na první pohled zaujmou moderním designem a skvělou cenou. Nemusíte se však obávat, že by příznivá cena ovlivnila kvalitu materiálu. Variabilní kuchyně ONE byly vyrobeny ve špičkové kvalitě s důrazem na vysokou funkčnost.  Rozmístění jednotlivých segmentů této kuchyně lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru, systém ONE obsahuje mnoho typů horních i dolních skříněk, které jsou vzájemně kompatibilní. Výhodou je, že nemusíte čekat týdny, než bude kuchyň hotová. Společnost ASKO NÁBYTEK garantuje dodání do 14 dnů. V nových kuchyňských studiích společnosti ASKO NÁBYTEK vám odborníci dokáží naplánovat i tento typ kuchyní na míru. V případě vašeho zájmu si můžete nechat kuchyň přivést a smontovat.

Inspirace ke své vysněné kuchyni a další podrobnosti o nových kuchyňských studiích ASKO – NÁBYTEK můžete načerpat na stránkách.

Nová kuchyňská studia ASKO – NÁBYTEK

Otevření: 1. dubna 2019
Prodejny po celé České republice
Víkendové akce na dovoz a montáž plánovaných kuchyní

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

Po více než deseti letech byl k vidění na veletrhu o bydlení oblíbený typ doprovodného programu „vzorový byt“. Vidět jste jej mohli na veletrhzích For Habitat a Desing Shaker. Šlo o reálnou ukázku moderního, praktického a ergonomického bydlení v měřítku 1:1, která měla za cíl inspirovat širokou i odbornou veřejnost. ...

Zdroj: Fotolia.com - ivanko80

Jak pracuje designér? Je lepší navrhnout interiér "on-line" nebo "naživo"?

Trendem je být on-line! Nákupy jsou on-line, poradenství a mentorování je on-line, komunikace s kolegy i přáteli je on-line stejně jako seznamka, dáte si kurz on-line... ale jde takto vyřešit opravdu vše? Třeba návrh svého interiéru? Pojďme se podívat na to, zda oblast interiérového designu zapadá do tohoto trendu.

Zdroj: Fotolia.com - dmitry-vereshchagin

Která energie pro vaření v bytě je nejlevnější?

V současné poněkud turbulentní době z pohledu změn cen energií si někteří obyvatelé bytů kladou otázku, zda je nákladově výhodnější mít pro vaření plynový sporák a využívat zemní plyn (ZP), případně propan-butan (PB) nebo přejít k elektřině (E).

Tvoříme interiér s českou designérkou: Kuchyně

Tvoříme interiér s českou designérkou: Kuchyně

Kuchyně je centrum každého soukromého interiéru, ať je vaření vaším koníčkem či nikoli. Je to místo, kde se rodina setkává, kde se koná každodenní i slavnostní stolování. Zde dost často probíhají návštěvy, hry dětí i řada dalších činností. Je chloubou každé paní domu, ale současně je také jedním z nejrizikovějších ...

REKLAMA