REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Kuchyně na míru přesně podle vašich představ

Říká se, že kuchyň je srdcem domova. A to platí, ať už jsme zarytí gurmáni a rádi věnujeme vaření dlouhé hodiny, nebo máme kuchyň jako místo setkávání s rodinou a přáteli. Pokud právě přemýšlíte nad koupí nové kuchyně, nenechejte nic náhodě a obraťte se na odborníky, kteří pomohou se všemi detaily – od vytvoření grafického návrhu až po montáž. I tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi dokáží profesionálové v nových kuchyňských studiích ASKO – NÁBYTEK navrhnout a zařídit takovou kuchyň, která bude splňovat sebemenší požadavky.

Hotové sektorové kuchyně vám sice ušetří starosti s plánováním jednotlivých polic, umístěním spotřebičů, světel a dalších detailů, ale kuchyň na míru poskytne daleko větší variabilitu a možnost mít místnost opravdu podle vašich představ. Pokud máte doma atypické podlahy či stěny, je kuchyně na míru jasnou volbou. Obdobně to platí i pro místnosti s netypickým půdorysem. Pomocí vhodně zvolené kombinace kuchyňských skříněk a spotřebičů, lze mnohdy docílit i optického zvětšení místnosti. „Kuchyň patří k prostorům, u kterých se dbá na veškeré detaily, perfektní funkčnost a zároveň design. Je proto lepší obrátit se na odborníky v kuchyňských studiích, kteří vám vytvoří kompletní návrh s ohledem na vaše požadavky a celkovou funkčnost,“ dodává Andrea Štěpánová, marketingová specialistka společnosti ASKO – NÁBYTEK.

Design kuchyně jde ruku v ruce s uživatelským komfortem. Ať už se rozhodnete pro nadčasový vzhled nebo upřednostníte nejmodernější trendy, měli byste se v kuchyni zkrátka cítit dobře. „Letošní rok přinesl zajímavé trendy v oblasti kuchyní. Do popředí se dostává zejména dýha, sklo, přírodní kámen a také matný vzhled,“ doplňuje Andrea Štěpánová, která upozorňuje, že zákazník od kuchyně očekává především dlouhou životnost, kterou ASKO – NÁBYTEK nabízí.

Variabilní kuchyně ONE – rychlé a kvalitní řešení

Skvělou volbou do každého prostoru jsou variabilní kuchyně ONE, jež na první pohled zaujmou moderním designem a skvělou cenou. Nemusíte se však obávat, že by příznivá cena ovlivnila kvalitu materiálu. Variabilní kuchyně ONE byly vyrobeny ve špičkové kvalitě s důrazem na vysokou funkčnost.  Rozmístění jednotlivých segmentů této kuchyně lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru, systém ONE obsahuje mnoho typů horních i dolních skříněk, které jsou vzájemně kompatibilní. Výhodou je, že nemusíte čekat týdny, než bude kuchyň hotová. Společnost ASKO NÁBYTEK garantuje dodání do 14 dnů. V nových kuchyňských studiích společnosti ASKO NÁBYTEK vám odborníci dokáží naplánovat i tento typ kuchyní na míru. V případě vašeho zájmu si můžete nechat kuchyň přivést a smontovat.

Inspirace ke své vysněné kuchyni a další podrobnosti o nových kuchyňských studiích ASKO – NÁBYTEK můžete načerpat na stránkách.

Nová kuchyňská studia ASKO – NÁBYTEK

Otevření: 1. dubna 2019
Prodejny po celé České republice
Víkendové akce na dovoz a montáž plánovaných kuchyní

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Pěkné bydlení člověku pozdvihne náladu nejen v dobách, kdy musíme doma trávit více času, než bychom asi sami chtěli. Tipy a triky pro vaši kuchyni, koupelnu, obývací pokoj nebo třeba i jídelnu či pokoj pro studenta přináší interiérové designérky na vzorové instalaci. Přečtěte si jejich tipy.

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Tentokrát si povídáme s architektem Liborem Kaplanem, který vystudoval architekturu v Brně a v Brightonu. Již během školy spolupracoval s brněnským ateliérem A77, ve kterém působil až do své autorizace. Následně se vydal vlastní cestou a nyní se věnuje návrhům staveb i interiérů. A za návrh interiéru pro firmu…

Autorem smaltů je Olina Francová kuchyně ve vile v Brně cca 2015

Smalt a jeho využití v architektuře a interiéru

Historie smaltu je dlouhá přes 3 000 let, ale v architektuře a interiérovém designu se začala tato tradiční technologie více uplatňovat až od druhé poloviny 20. století. Smalt se nepřestal vyvíjet ani v 21. století a nabízí celou řadu unikátních vlastností a možností, které nejsou v architektuře ještě plně doceněné.…

Stylové zahradní stolování. Zahradní kuchyně pro venkovní vaření

Stylové zahradní stolování. Zahradní kuchyně pro venkovní vaření

Letní kuchyně v zahradě nám umožní trávit celý den ve svém kousku přírody, mimo zdi domu, dokonce i když prší. Kuchyni je nutné dobře umístit, aby nebyla spalována sluncem, aby krb či sporák na dřevo dobře táhnul. Vybavit ji lze mimo místa pro vaření i krbem, plotnou pro sušení bylinek a hub, pecí na chleba či pizzu.…

REKLAMA