REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

PUR: Sprchové zástěny SanSwiss pro vaši radost ze sprchování

V koupelně trávíme čím dál více času. Velký podíl na tom, zda se v ní cítíme příjemně, má i její interiér. Designéři společnosti SanSwiss se rozhodli potěšit řadou bezrámových sprchových zástěn PUR i nejnáročnější klienty.

Díky elegantnímu a čistému designu se sprchová zástěna PUR stane výrazným prvkem Vaší koupelny. Při výběru oceníte nejenom praktické funkce, možnosti nestandardních rozměrů, zkosení, výřezů, zkrácení bočních stěn, ale i nabídku zajímavých doplňků – jako je například držák ručníku nebo skleněná polička.

Kvalitní materiály jako masivní panty a chromované kování, osmimilimetrové bezpečnostní sklo v osmi variantách (nově v nabídce sklo Parsol šedé u Walk-in zástěn), ale i stabilizační vzpěry a designová madla poskytnou vysoký komfort při sprchování po mnoho let.

Snadné údržbě přispívá standardně dodávaná antiplaková úprava skla Aquaperle a chromované panty, které jsou na vnitřní straně zapuštěné.

Při výběru sprchových zástěn se vyplatí důvěřovat silné značce – společnosti SanSwiss, která se úspěšně etablovala na trhu.

SanSwiss s.r.o.

logoPopovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 411 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA