REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nonstop úklid s robotickým vysavačem Kärcher RC 3

Ten, kdo má několikačlennou domácnost a domácí mazlíčky, dobře ví, jak velké úsilí ho stojí udržet domácnost pravidelně v čistotě. Málokomu se chce uklízet den co den, ale často je to nevyhnutelné. Žhavým adeptem na nového „parťáka“ do domácnosti je robotický akumulátorový vysavač Kärcher RC 3 (doporučená MO cena 18 190 Kč, na trhu od května 2018), který je vhodný na každodenní úklid.

Robotický vysavač od společnosti Kärcher je vybaven duálním kartáčovým systémem pro nejlepší možné výsledky vysávání. Vzhledem k jeho rozměrům a malé výšce (9 cm) umí vysávat i pod nábytkem, perfektně čistí i v okolí stěn a v rozích. Efektivně si poradí s malým výškovým přechodem mezi tvrdou podlahou a kobercem, optimálně vysaje oba povrchy.

Díky inteligentnímu kamerovému laserovému navigačnímu systému vytváří RC 3 dočasný plánek vysávání, systematicky a samostatně vysaje byt, nevynechá přitom jediné místo. Přístroj je dále vybaven pokrokovým systémem senzorů vzdálenosti a proti pádu, který zabraňuje případné kolizi přístroje s překážkami a pádu ze schodů. Velkým benefitem je dlouhá výdrž baterie, která vydrží na jedno nabití až 120 min.

A když se náhodou stane, že se baterie vysavače nečekaně vybije, najde RC 3 automaticky cestu k nabíjecí stanici a znovu nabije lithium-iontovou baterii. Následně pokračuje ve vysávání v místě, kde ho přerušil. Příznivce smart technologií potěší možnost ovládání vysavače pomocí intuitivní aplikace v telefonu.

Kärcher spol. s r.o.

logo
Modletice 141
251 01 Modletice

telefon: +420 323 606 014
e-mail: info@karcher.cz

web: www.karcher.cz/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Kärcher otevřel nové sídlo v ČR

Kärcher otevřel nové sídlo v ČR

Nové moderní sídlo společnosti Kärcher o celkové ploše 3 640 m 2 otevřela v Modleticích u Prahy své nové sídlo v České republice. Do vybudování sídla společnost investovala 140 milionů Kč.

REKLAMA