REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

WC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění

Předstěnové instalační prvky WC Nicoll INEO jsou nosné konstrukce pro montáž závěsných klozetů. Součástí nosné konstrukce je integrovaná splachovací nádržka, která je po instalaci prvku umístěna ve stěně, instalační příčce nebo předstěně.

Montážní prvky zaručují bezpečnou a přesnou fixaci kotevních prvků závěsné sanitární keramiky a spolehlivé připojení rozvodu vody a odpadu. Po provedení finálních stavebních úprav je následná kompletace zařizovacích předmětů a ovládacích prvků snadná a při dodržení montážních zásad bez jakýchkoli problémů.

V nabídce jsou WC instalační prvky pro dvě různé technologie zabudování do stavební konstrukce. První technologie používá klasický mokrý proces pro zazdění. Instalační prvek je přímo konstruován pro připevnění na nosnou zeď nebo do niky v nosné stěně. Po upevnění konstrukce na stěnu a připojení rozvodu vody a odpadního potrubí se celý systém obezdí a povrch se upraví pro finální keramický obklad. Druhá technologie je založena na zabudování do stavebních konstrukcí bez mokrého stavebního procesu (sádrokartonové konstrukce).

Instalační prvek WC Nicoll INEO pro lehké stavební konstrukce tvoří samonosný ocelový rám šířky 450 mm a výšky 1120 mm. Stavitelné výsuvné patky mají variabilní výškové nastavení prvku v rozsahu do 200 mm. Praktickým detailem jsou patní destičky, které zajišťují snadné a přesné usazení prvku do konstrukčního profilu. Stejně praktická je také upínací objímka s možností nastavení čtyř poloh pro osazení odpadního kolena.

Srdcem WC instalačních prvků Nicoll INEO je integrovaná splachovací nádržka pro malé ovládací desky a ovládáním zepředu. Kapacita nádržky o objemu vody 7,5 litrů umožňuje ekologické splachování dvojího množství vody. Velké množství vody může být nastaveno na 7,5 až 4,5 litrů a malé množství vody na 4,0 až 2,0 litry. Tovární nastavení množství vody pro splachování je vždy na 6,0 / 3,0 litry. O úsporné splachování se stará vypouštěcí armatura s jedno kabelovým ovládáním, která je kompatibilní se všemi nabízenými modely ovládacích desek. Všechny modely ovládacích tlačítek jsou k dispozici v barevném provedení bílá alpská, matný a lesklý chrom.

Ovládací tlačítka

Výhody

  • Řešení pro zazdění i lehké stavební konstrukce
  • Splachovací nádržka s izolací proti rosení o objemu jen 7,5 l
  • Princip splachování dvojího množství vody
  • Ekonomické nastavení množství vody - velké spláchnutí 7,5 – 4,5 l, malé spláchnutí 4,0 – 2,0
  • Možnost individuálního nastavení výšky závěsného klozetu
  • Univerzální pro závěsné klozety s roztečí kotevních šroubů 180 a 230 mm
  • Únosnost WC instalačních prvků až 400 kg
  • Velmi tichý a spolehlivý provoz
  • Úspora místa, pohodlný úklid a snadná údržba
  • Moderní design ovládacích tlačítek – 3 typy a 3 různá barevná provedení

Nicoll Česká republika, s.r.o.

logo
Průmyslová 367
252 42 Vestec

telefon: 272 084 611
zelená linka: 800 23 24 25
e-mail: info.cz@aliaxis.com

web: www.nicoll.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Nicoll

Na veletrhu FOR ARCH 2021 si můžete opět prohlédnout podzemní nádrže na dešťovou vodu Garantia

Přijďte si prohlédnout kvalitní podzemní nádrže pro zachytávání a následné celoroční využívání dešťové vody. Na nádrže na dešťovou vodu můžete také stále získat dotaci a je to velmi snadné. Jak na to, vám poradíme i letos na veletrhu FOR ARCH 2021 tentokrát na stánku v novém designu. Navrhneme řešení přímo pro vás,…

REKLAMA