REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Praktické tipy, jak trávit většinu času v koupelně relaxací, nikoliv úklidem

Pořizujete-li si nový sprchový kout, jistě vás zajímá i jeho bezproblémová údržba. Nechcete přece trávit ve své koupelně hodiny úklidem sprchového koutu! Na údržbu sprchového koutu je třeba se zaměřit již při jeho výběru. Obecně platí, že pokud si vyberete sprchový kout s plastickými vzory či pískováním, tak se jednotlivé kapičky částečně ztratí. Čiré sklo je však nejpoužívanější a působí elegantnějším dojmem.

Žádné sklo není úplně hladké, v pórech skla se usazují nečistoty, respektive minerální látky, které obsahuje voda. Pokud máte doma tvrdou vodu, jistě to znáte. 

Společnost SanSwiss vyrábí sprchové kouty s praktickou antiplakovou úpravou skla AQUAPERLE. Touto úpravou jsou vybavena všechna skla SanSwiss. Vnitřní strana skla je obalena „filmem“, který ochrání sklo před vodním kamenem. (Na skle bez této úpravy stéká voda po celé ploše. Vodní kámen se při odpařování vody usadí v pórech skla a zastavuje stékání, což v každém případě znamená problémy při úklidu). Antiplaková úprava AQUAPERLE snižuje usazování nečistot a vodního kamene. Vodní kapky stékají ze skla dolů a neusazují se na něm, tedy až na několik málo kapek, které lze jednoduše setřít praktickou stěrkou. V nabídce společnosti SanSwiss naleznete i praktické stěrky s ergonomickou rukojetí pro rychlé setření zaschlých kapek.

Čiré sklo ve sprchovém koutu – opatřené antiplakovou úpravou AQUAPERLE (foto bez antiplakové úpravy a vodní kapky na skle s AQUAPERLE)Čiré sklo ve sprchovém koutu – opatřené antiplakovou úpravou AQUAPERLE (foto bez antiplakové úpravy a vodní kapky na skle s AQUAPERLE)

Při vývoji svých sprchových zástěn se společnost SanSwiss zaměřuje na praktické vychytávky pro snadné čištění jako například chromované panty, které jsou na vnitřní straně skla zapuštěny (řada MELIA, PUR, ESCURA, SWING-LINE F) a možnost odklopení dveří (řada PUR LIGHT S, TOP-LINE). Nesmíme zapomenout ani na vaničky. U sprchových vaniček ILA je dvoukomorový sifon umožňující snadné a rychlé vrchní čištění. Vlastnosti materiálu vaničky a jejího povrchu (kompozitní litý mramor na povrchu opatřený speciální povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterové pryskyřice), který přichází do styku s vodou, umožňují čistitelnost vaničky nejméně 20 let. Povrch vaničky je dokonale hladký, nenasákavý a bez nepřístupných rohů, které by zhoršovaly čistitelnost.

Snadno čistitelné panty (na vnitřní straně skla zapuštěné, se zdvihovým mechanismem)Snadno čistitelné panty (na vnitřní straně skla zapuštěné, se zdvihovým mechanismem)

Částečným řešením vodního kamene může být i úprava kohoutkové vody, tedy změkčení tvrdé vody, které docílíte například změkčovači vody. Toto řešení ocení nejenom Váš nový sprchový kout, ale i sprchová hlavice. V domácnosti samozřejmě i kávovary a rychlovarné konvice. Ne každý však využije těchto možností, právě proto přichází SanSwiss s inovovanou řadou čisticích prostředků k údržbě sprchových koutů. 

POWER CLEANER: Profesionální čisticí prostředek pro sprchové zástěny. Je vysoce účinný k odstranění usazené špíny a vodního kamene. Obzvláště vhodný na čištění skel s antiplakovou úpravou AQUAPERLE.

GLASS CLEANER: Profesionální čisticí prostředek na čištění skel sprchových zástěn. Propůjčuje skleněným povrchům trvale zářivý lesk. Čistí bez šmouh a je obzvláště jemný.

PROTECT CLEANER: Profesionální čisticí a pečující prostředek pro sprchové zástěny. Účinná ochrana a péče pro skla s AQUAPERLE. Hygienické čištění s příjemně svěží vůní.

Sprchový kout TOP-LINE: vyklapávací systém u posuvných dveří s dvojitými kolečky usnadňuje čištění. Sprchový kout TOP-LINE: vyklapávací systém u posuvných dveří s dvojitými kolečky usnadňuje čištění.

Při pravidelném používání těchto čisticích prostředků bude váš sprchový kout zářit čistotou, a i po dlouhodobém používání bude vypadat jako nový!

Všechny čisticí prostředky byly testovány na všech sprchových koutech SanSwiss. Konkrétní návod k použití naleznete na etiketě jednotlivých čisticích prostředků.

POZOR: Pro čištění sprchového koutu používejte jen čisticí prostředky určené k čištění sprchových koutů.

Společnost SanSwiss je renomovaný evropský výrobce s dlouholetou tradicí. V rozsáhlém sortimentu společnosti naleznete sprchové kouty, vanové zástěny a vaničky, které se vyznačují prvotřídní kvalitou, funkčností a moderním designem. Nejoblíbenější modely sprchových zástěn a vaniček se drží skladem. Společnost SanSwiss poskytuje pětiletou záruku na vaničky z litého mramoru a 2+3 roky na sprchové zástěny (dvouletá základní záruka + prodloužená záruka 3 roky za podmínek stanovených společností SanSwiss). Profesionální služby v oblasti poradenství jsou samozřejmostí.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

Tlačítko dvojitého splachování, foto © TZB-info

Úsporné splachování je dnes standardem

Sucho, nedostatek vody a její neustále rostoucí cena v posledních letech vedou ke snahám o úsporu vody. Splachování toalet je také jednou z možností, kde lze vodou šetřit, a to ve větším množství. Podle statistických údajů se nejvíce pitné vody spotřebuje při splachování toalet, na druhém místě je koupání ve vaně, na…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA