REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

For Arch 2014 otevřel své brány, nový ESTAV.cz byl oficiálně představen

Dne 16. září 2014 začal 25. ročník mezinárodního veletrhu For Arch. Účastní se ho 830 vystavovatelů ze šestnácti zemí světa. Na ploše 18 000 m2 mohou návštěvníci shlédnout novinky ve stavebnictví. Tématem veletrhu je „Rekonstrukce a revitalizace“ což jsou oblasti s největším potenciálem růstu v oboru.
For Arch 2014 otevřel své brány, nový ESTAV.cz byl oficiálně představen

Letošního jubilejního ročníku se zúčastní 830 vystavovatelů z 16 zemí světa včetně Belgie, Francie a Itálie. V meziročním srovnání se jedná o 4% nárůst počtu přihlášených firem, výstavní plocha narostla o 5 %. Veletrh FOR ARCH představí vše okolo rekonstrukcí a revitalizací. Přehlídku tepelných čerpadel nabídne veletrh FOR THERM, kvalitní dřevostavby ukáže veletrh FOR WOOD.

Specializovaný veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA letos nese podtitul SAUNA a wellness pro zdraví. Veletrh recyklace, nakládání s odpady, technologie vody, čištění a ekologie FOR WASTE & WATER 2014 si jako hlavní téma letošního ročníku zvolil hledání a vytváření prostoru pro recyklaci v budovách.

Podrobně o zahájení veletrhu FOR ARCH 2014 také v článku na portálu TZB-info.

Křest portálu ESTAV.cz

„ESTAV.cz bude projektem zaměřujícím se na širší veřejnost, které chceme podávat praktické, jednoduše srozumitelné a ucelené informace o stavebnictví."

Ing. Dagmar Kopačková, ředitelka portálu ESTAV.cz

Na sdruženém stánku internetových portálů ESTAV.cz a TZB-info.cz (hala 1 stánek G12) proběhl v úterý 16. září křest nové podoby portálu ESTAV.cz. Ten byl oficiálně veřejnosti představen jako další z projektů společnosti Topinfo s. r. o. „Portál TZB-info.cz, nejnavštěvovanější portál o stavebnictví na českém internetu, pokračuje dále jako web pro odborníky a poučené laiky v oboru. ESTAV.cz bude projektem zaměřujícím se na širší veřejnost, které chceme podávat praktické, jednoduše srozumitelné a ucelené informace o stavebnictví,“ komentovala Ing. Dagmar Kopačková, ředitelka portálu. Oficiálního uvítání se účastnil i generální ředitel společnosti ABF Tomáš Kotrč. Právě společnost ABF v minulosti portál s více jak desetiletou historií provozovala.

Proč jít na veletrh?

Veletrhy mají i v době moderních informačních technologií stále své místo. Osobní kontakt a zkušenost totiž obrázek v katalogu nenahradí. Návštěvníkovi veletrhy poskytují možnost načerpat spousty informací, zjistit jak skutečně výrobky fungují a vypadají.

Návštěvníkům také doporučujeme využít bohatý doprovodný program. Na něm mají možnost setkat se s řadou nezávislých odborníků, účastnit se diskusí, načerpat zdarma nezávislé informace z první ruky. Celý doprovodný program je k dispozici na webové prezentaci veletrhu.

Foto: Michal Český

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak…

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Středa byl druhý veletržní den akce For Arch. Taktéž druhý den živého vysílání redakcí ESTAV.cz a TZB-info ze stánku. Druhý den pozvání do vysílání přijali právníci, energetický specialista nebo výzkumnice univerzitního centra UCEEB a mnozí další. Veškeré rozhovory si můžete prohlédnout v celodenním streamu.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA