REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tři výjimečná umyvadla od Bette

Společnost Bette, specialista na smaltovanou titanovou ocel představila na ISH tři výjimečná umyvadla – BetteLux Oval, BetteOrnament a BetteLux Oval Couture

BetteLux Oval

Novým členem rodiny BetteLux Oval je kruhové vestavěné umyvadlo BetteLux Oval, jehož měkké linie se splývají a poloměry se prolínají neviditelnými přechody. Nejmodernější výrobní postupy v technologiích tvarování, jakož i pokročilé řemeslné dovednosti jsou základním předpokladem pro vzletný vzhled precizně glazované titanové oceli.

Umyvadlo BetteLux Oval má působivý organický design interiéru bez rohů a hran, v němž se odráží přirozený charakter vody. Díky kruhovému tvarosloví umyvadlo se štědrým průměrem 50 cm elegantně souzní s atmosférou jakékoliv koupelny. Odkládací plocha po straně plynule splývá do umyvadla a může být využita jako úložný prostor i k osazení příslušenství. Funkční detail: jemný úzký lem o pouhých 8 mm elegantně sjednotí vestavěné umyvadlo se zvoleným stojanem.

BetteLoft Ornament

Umyvadlo BetteLoft Ornament zavěšené na stěně vyniká pláštěm s geometrickým vzorem, případně s ornamentem s jedinou, či čtyřmi řadami, se skrytým či přiznaným sifonem. Právě vedle vany umožňuje umyvadlo nesčetné kombinace a možnosti, jak vytvářet unikátní plány velmi zvláštních koupelen tak, aby korespondovaly s rozmanitými trendy v obkladech a dlažbách. Umyvadlo s jednou řadou, či plným ornamentem je v nabídce v rozměrech 82.5 x 52.5x 12.5 cm, zatímco verze se čtyřmi řadami vzoru měří 81 x 51 x 42 cm.

BetteLux Oval Couture

V řadě BetteLux Oval Couture jsou samostatně stojící kruhová umyvadla (ø 55 cm) vyrobena z tradiční smaltované titanové oceli nejvyšší kvality, kombinace materiálů, která již mnohokrát prokázala svou kvalitu, robustnost i snadnou údržbu. Společnost Bette nabízí velice příjemné estetické řešení na hranici tkaniny a oceli, kde se přesahující tenký lem umyvadla noří do textilního hávu. Pláště jsou vypolstrovány firmou Bielefelder Werkstätten, pokryty tkanou textilií od JAB Anstoetz, specialisty na tyto materiály, a upevněny na silný rám z nerez oceli tak, aby byla zajištěna dokonalá odolnost vůči vodě.

Umyvadla jsou v nabídce v řadě barevných provedení: Slonová kost / béžová (Ivory / beige), Mech / zelená (Moss /green), Karbon / antracit (Carbon / anthracite) a Slonová / šedý mramor (Elephant / grey marble).

Bette GmbH & Co. KG

logo
Heinrich-Bette-Straße 1
33129 Delbrück

web: www.bette.de

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

Tlačítko dvojitého splachování, foto © TZB-info

Úsporné splachování je dnes standardem

Sucho, nedostatek vody a její neustále rostoucí cena v posledních letech vedou ke snahám o úsporu vody. Splachování toalet je také jednou z možností, kde lze vodou šetřit, a to ve větším množství. Podle statistických údajů se nejvíce pitné vody spotřebuje při splachování toalet, na druhém místě je koupání ve vaně, na…

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Pěkné bydlení člověku pozdvihne náladu nejen v dobách, kdy musíme doma trávit více času, než bychom asi sami chtěli. Tipy a triky pro vaši kuchyni, koupelnu, obývací pokoj nebo třeba i jídelnu či pokoj pro studenta přináší interiérové designérky na vzorové instalaci. Přečtěte si jejich tipy.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Wilo CS

Akční nabídka čerpadel pro dům a zahradu

Akce DOMESTIC - nabídka čerpadel pro dům a zahradu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA