REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Klimatizace Daikin: to pravé řešení pro pohodové léto

A je to tady zas. Teploty se vyšplhaly nad třicítku a nastává běžné letní trápení. Všudypřítomné horko. V bytě, v kanceláři, na ulici. Jediné místo, kde je příjemně je v autě, když zapnete klimatizaci. Proč si tedy nepořídit tuto praktickou vymoženost i do vašeho bytu, domu nebo kanceláře?

V dnešní době je klimatizace do domácnosti či kanceláře běžně dostupná věc a mnoho lidí ji také používá. Ti, co s pořízením váhají, jsou obvykle „nahlodáni“ informacemi o tom, jak se skrze klimatizaci šíří bacily, prach a toxické plísně, takže se raději vaří ve vlastním potu, usilovně větrají (což je při nulové povětrnosti k ničemu) nebo se obklopují nepraktickými ventilátory, které překáží a rozfoukávají po místnosti nejen prach, ale i papíry a mnoho dalšího.

Jak to tedy ve skutečnosti je s „nebezpečnou“ klimatizací?

Samozřejmě, že stará, neošetřovaná klimatizace, zejména v prašných provozech, může způsobovat obtíže. Netýká se to však klimatizací nových, moderních, které vám nabízí společnost Daikin. Z našeho rozsáhlého sortimentu si můžete vybrat jak styl, tak i ideální výkonnost klimatizačního zařízení pro váš dům či kancelář. Máme řešení pro každý typ místnosti, kterou plánujete klimatizační jednotkou vybavit.

Nejmodernější technologie řízení invertorem slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. V porovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort, a navíc snižuje i spotřebu energie o 30 %. Technologie Daikin také reguluje vlhkost při všech teplotách, a to bez nutnosti dodatečného zásobníku na vodu. Nabízíme řešení pro extrémně nízké i extrémně vysoké venkovní teploty. Jsme zkrátka připraveni na každou situaci. A navíc, provoz našich klimatizačních jednotek je naprosto tichý a dokonale komfortní.

Klimatizace Daikin přináší nejmodernější technologii řízení invertorem, která slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty

K dalším výhodám klimatizačních zařízení Daikin patří individuální řízení, kdy lze každou jednotku ovládat samostatně a nastavit si v každé místnosti požadovanou teplotu.  

Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o našich výrobcích dozvěděli víc, objednejte se přes webové stránky do našeho showroomu. Zde si můžete prohlédnout všechny typy našich klimatizačních jednotek, zeptat se na vše, co vás zajímá a vybrat si to pravé řešení pro váš byt, dům nebo kancelář. 

Naší prodejci vám rádi odpoví na všechny vaše dotazy a informují vás o dalších speciálních možnostech, které naše klimatizační jednotky mají.

Věříme, že si u nás vyberete a budete se svou novou klimatizací spokojeni.

S klimatizací Daikin vás tropická vedra za okny trápit už nikdy nebudou!

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Větrání domů a bytů

Zdroj: fotolia, photo 5000

Spravujete bytový dům? Na konferenci Rekonstrukce a provoz bytových domů poradíme. Přijďte 1. listopadu 2023

Jste předseda společenství vlastníků jednotek, bytového družstva nebo správce či vlastník bytového domu? Na konferenci 1. listopadu 2023 v Praze poradíme jak rozúčtovat teplo a teplou vodu, jak zateplovat nebo zařídit fotovoltaiku na bytovém domě. A kdy vyměnit společné rozvody vody? Uvidíte příklady dobré praxe z…