REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Klimatizace Daikin: to pravé řešení pro pohodové léto

A je to tady zas. Teploty se vyšplhaly nad třicítku a nastává běžné letní trápení. Všudypřítomné horko. V bytě, v kanceláři, na ulici. Jediné místo, kde je příjemně je v autě, když zapnete klimatizaci. Proč si tedy nepořídit tuto praktickou vymoženost i do vašeho bytu, domu nebo kanceláře?

V dnešní době je klimatizace do domácnosti či kanceláře běžně dostupná věc a mnoho lidí ji také používá. Ti, co s pořízením váhají, jsou obvykle „nahlodáni“ informacemi o tom, jak se skrze klimatizaci šíří bacily, prach a toxické plísně, takže se raději vaří ve vlastním potu, usilovně větrají (což je při nulové povětrnosti k ničemu) nebo se obklopují nepraktickými ventilátory, které překáží a rozfoukávají po místnosti nejen prach, ale i papíry a mnoho dalšího.

Jak to tedy ve skutečnosti je s „nebezpečnou“ klimatizací?

Samozřejmě, že stará, neošetřovaná klimatizace, zejména v prašných provozech, může způsobovat obtíže. Netýká se to však klimatizací nových, moderních, které vám nabízí společnost Daikin. Z našeho rozsáhlého sortimentu si můžete vybrat jak styl, tak i ideální výkonnost klimatizačního zařízení pro váš dům či kancelář. Máme řešení pro každý typ místnosti, kterou plánujete klimatizační jednotkou vybavit.

Nejmodernější technologie řízení invertorem slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. V porovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort, a navíc snižuje i spotřebu energie o 30 %. Technologie Daikin také reguluje vlhkost při všech teplotách, a to bez nutnosti dodatečného zásobníku na vodu. Nabízíme řešení pro extrémně nízké i extrémně vysoké venkovní teploty. Jsme zkrátka připraveni na každou situaci. A navíc, provoz našich klimatizačních jednotek je naprosto tichý a dokonale komfortní.

Klimatizace Daikin přináší nejmodernější technologii řízení invertorem, která slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty

K dalším výhodám klimatizačních zařízení Daikin patří individuální řízení, kdy lze každou jednotku ovládat samostatně a nastavit si v každé místnosti požadovanou teplotu.  

Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o našich výrobcích dozvěděli víc, objednejte se přes webové stránky do našeho showroomu. Zde si můžete prohlédnout všechny typy našich klimatizačních jednotek, zeptat se na vše, co vás zajímá a vybrat si to pravé řešení pro váš byt, dům nebo kancelář. 

Naší prodejci vám rádi odpoví na všechny vaše dotazy a informují vás o dalších speciálních možnostech, které naše klimatizační jednotky mají.

Věříme, že si u nás vyberete a budete se svou novou klimatizací spokojeni.

S klimatizací Daikin vás tropická vedra za okny trápit už nikdy nebudou!

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Větrání domů a bytů

Zdroj: Zehnder

Redakční návštěva: Jak se dělá větrání s rekuperací Zehnder v panelovém bytě

Systém nuceného větrání s rekuperací tepla i vlhkosti Zehnder se do bytu v panelovém domě instaloval v rámci jeho kompletní rekonstrukce. Dům je již zateplen a má vyměněná okna. Rekonstrukce bytu byla ideální příležitostí k řešení obvyklého nedostatku v kvalitě vnitřního prostředí starších bytových domů:…

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

Zdroj: AdobeStock - leungchopan

Města mají své mikrobiální otisky. Lze podle nich poznat, kudy jste cestovali

Přijíždíte z dovolené v Aténách anebo jste pobývali na pracovní cestě v Tokiu? Pravdu se může vyšetřující policista anebo vaše manželka dozvědět z vašeho pasu, ale k poznání pravdy vedou i diskrétnější cesty. Každé město na zemi totiž hostí do jisté míry unikátní mikroflóru. A její složení, typické pro danou oblast,…

Zdroj: Společnost JRD

Jak kvalitní je vzduch, který dýchají děti ve školkách? Měření z MŠ Beránek

Zdravé vnitřní prostředí ve školních budovách se netýká pouze kvality vzduchu, důležitá je také kvalita osvětlení, akustiky i vytápění. Naměřené hodnoty vnitřního prostředí v mateřské škole Beránek ukazují, že kvalitní podmínky pro výuku lze u takovýchto staveb zajistit pouze s komplexním týmem odborníků.

Zdroj: spotrebitelov.cz

Jak ochladit byt během horkých letních dní

Letní dny přicházejí, přílišné horko je ale v čase nesmírně vyčerpávající. Naštěstí existují účinné způsoby, jak se v bytě ochladit. Které to jsou? Vyzkoušejte klimatizaci a další chytré triky.