REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Klimatizace Daikin: to pravé řešení pro pohodové léto

A je to tady zas. Teploty se vyšplhaly nad třicítku a nastává běžné letní trápení. Všudypřítomné horko. V bytě, v kanceláři, na ulici. Jediné místo, kde je příjemně je v autě, když zapnete klimatizaci. Proč si tedy nepořídit tuto praktickou vymoženost i do vašeho bytu, domu nebo kanceláře?

V dnešní době je klimatizace do domácnosti či kanceláře běžně dostupná věc a mnoho lidí ji také používá. Ti, co s pořízením váhají, jsou obvykle „nahlodáni“ informacemi o tom, jak se skrze klimatizaci šíří bacily, prach a toxické plísně, takže se raději vaří ve vlastním potu, usilovně větrají (což je při nulové povětrnosti k ničemu) nebo se obklopují nepraktickými ventilátory, které překáží a rozfoukávají po místnosti nejen prach, ale i papíry a mnoho dalšího.

Jak to tedy ve skutečnosti je s „nebezpečnou“ klimatizací?

Samozřejmě, že stará, neošetřovaná klimatizace, zejména v prašných provozech, může způsobovat obtíže. Netýká se to však klimatizací nových, moderních, které vám nabízí společnost Daikin. Z našeho rozsáhlého sortimentu si můžete vybrat jak styl, tak i ideální výkonnost klimatizačního zařízení pro váš dům či kancelář. Máme řešení pro každý typ místnosti, kterou plánujete klimatizační jednotkou vybavit.

Nejmodernější technologie řízení invertorem slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. V porovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort, a navíc snižuje i spotřebu energie o 30 %. Technologie Daikin také reguluje vlhkost při všech teplotách, a to bez nutnosti dodatečného zásobníku na vodu. Nabízíme řešení pro extrémně nízké i extrémně vysoké venkovní teploty. Jsme zkrátka připraveni na každou situaci. A navíc, provoz našich klimatizačních jednotek je naprosto tichý a dokonale komfortní.

Klimatizace Daikin přináší nejmodernější technologii řízení invertorem, která slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty

K dalším výhodám klimatizačních zařízení Daikin patří individuální řízení, kdy lze každou jednotku ovládat samostatně a nastavit si v každé místnosti požadovanou teplotu.  

Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o našich výrobcích dozvěděli víc, objednejte se přes webové stránky do našeho showroomu. Zde si můžete prohlédnout všechny typy našich klimatizačních jednotek, zeptat se na vše, co vás zajímá a vybrat si to pravé řešení pro váš byt, dům nebo kancelář. 

Naší prodejci vám rádi odpoví na všechny vaše dotazy a informují vás o dalších speciálních možnostech, které naše klimatizační jednotky mají.

Věříme, že si u nás vyberete a budete se svou novou klimatizací spokojeni.

S klimatizací Daikin vás tropická vedra za okny trápit už nikdy nebudou!

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Větrání domů a bytů

Zdroj: akad. arch. Aleš Brotánek, ABateliér

Dřevěná archa: Nevzhledné JZD se změnilo na ekologickou farmu

V malé obci na Berounsku se nachází ekologická farma, kterou navrhl ateliér architekta Aleše Brotánka. Stavba zvítězila v soutěži Ekologický Oskar roku (E.ON Energy Globe Award ČR 2012). Nevzhledný zemědělský kravín se během pár let změnil na moderní ekologickou farmu s širokým zázemím pro osvětu i bydlení.

Zdroj:  Peter Fabo, Chytrý dům, s.r.o.

Pasivní dřevostavba obklopená lesem

Dřevostavby v pasivním standardu s velkou zahradou patří mezi nejvíce vyhledávané stavby. Nabízejí majitelům dostatečný prostor pro harmonické bydlení a intenzivnější sepjetí s přírodou. Dům pro čtyřčlennou rodinu ve Zvoli u Prahy má navíc tu výhodu, že je obklopen březovým hájem.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Nové vytápění, větrání a rozvody elektroinstalací

Rekonstrukce bytu z první republiky: Nové vytápění, větrání a rozvody elektroinstalací

Minule jsme si ukázali nové rozvody instalací – kanalizací a vodovodu při rekonstrukci prvorepublikového bytu. Realizace původně stanovených záměrů v rámci systému vytápění, vzduchotechniky či elektroinstalací byla opět zajímavou zkušeností celé rekonstrukce. Kdo z vás se někdy potýkal s rekonstrukcí podobného…

Nejmenší děti se vrátí do školy. Ale jak se jim tam bude dýchat?

Nejmenší děti se vrátí do školy. Ale jak se jim tam bude dýchat?

Fakta jsou jasná. Ve špatně větrané místnosti roušky nikoho neochrání. Nucené větrání s rekuperací tepla zajistí optimální mikroklima pro školáky a učitele, s eliminací šíření nemocí a nutností nošení ochranných prostředků. Srovnání pravidel s Německem.

REKLAMA