REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Nové odstíny pro dveře, které budou bestsellery

Čtyři krásné nové laminátové dekory pro dveře, zárubně, vestavěné skříně i další nábytek na míru v dekorech dřeva nahradily ty méně populární.

Jednou z nejoblíbenějších dřevin nábytkářské výroby do interiéru je dub. Ten nyní CAG nabízí v příjemném teplém odstínu s tóny jantaru a medu. Dekor s příznačným názvem dub medový zaujme propracovanou realistickou kresbou dřeva.

Nejtmavší laminát v kolekci dřevěných dekorů CAG je nyní eben africký. Má neutrální jemnou kresbu, která dává velmi dobře vyniknout tmavě hnědým až černým barevným tónům. I přes náročnější údržbu jsou temné dekory velmi žádané a moderní.

Třešeň americká je nový dekor, jež nahrazuje dva jiné z dosavadní nabídky výrobce – třešeň a olši. Je zdařilou kombinací toho nejlepšího z obou. Má výraznou kresbu dřeva a svou propracovaností upoutá na první pohled. Barva je tlumenější, teplá, hnědočervená, bez výrazné inklinace k jednomu odstínu.

Laminát s reliéfním povrchem v barvě pinie šedé představuje zcela nový odstín v celé kolekci dekorů CAG. Vyniká hlubokou reliéfní strukturou borovicového dřeva s výraznými dřevními póry. Barva je jemná, s převažujícími tóny světle šedé a tmavě béžové. Reliéfní strukturu ocení nároční zákazníci se zaměřením na detail.

Přírodní povrch dub s efektem vintage (staření dřeva) s bíle probarveným pórem navazuje na úspěšnou novinku loňského roku, kartáčovanou dýhu s vintage povrchovou úpravou. Výrazná kresba dřeva, přírodní praskliny, suky a specifické probarvení dává každým dveřím punc originality. Bílá barva celkový dojem zjemní a tlumí ostré přechody. Tento povrch dýhovaných dveří i zárubní vynikne v neotřelých interiérech, které vyjadřují svou osobitost, jedinečnost a luxusní vzhled.

CAG s.r.o.

logo
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

telefon: 00420 318 599 401
zelená linka: 800 262 929
e-mail: centrala@dverecag.cz

web: www.dverecag.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Velkokapacitní podzemní nádrže na dešťovou vodu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA