Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Veletrh FOR PASIV se představí již popáté

Všichni specialisté, odborníci i ti, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, by si neměli nechat ujít 5. ročník veletrhu FOR PASIV. Veletrh zaměřený na úsporné bydlení se uskuteční v PVA EXPO PRAHA od 9. do 11. února 2017.
Veletrh FOR PASIV se představí již popáté

Stejně jako v minulých letech nabídne veletrh FOR PASIV expozice prestižních firem z oboru, bude podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. Návštěvníci objeví na veletrhu desítky firem věnující se projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.  

Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu, vysoká tepelná pohoda v místnosti, příjemné teploty v zimě i v létě a pochopitelně také vyšší komfort života. Každý, kdo sní o bydlení v prostorném a komfortním domě, ve kterém bude moci aktivně pracovat, bavit se i odpočívat a přitom neplatit horentní sumy za energie a dýchat čerstvý vzduch, by si proto neměl nechat 5. ročník veletrhu FOR PASIV ujít.

Uplynulý ročník veletrhu FOR PASIV zaznamenal velký zájem ze strany veřejnosti. Pasivní bydlení je totiž čím dál více oblíbenější, také díky dotacím Nová zelená úsporám. Návštěvníci veletrhu získají pod jednou střechou letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA nejen kontakty na všechny důležité firmy a společnosti při stavbě domu, ale také se dozvědí veškeré informace od A do Z na řadě tematických přednášek a v doprovodném programu. Přednášky se zaměří na dvě hlavní témata: „Jak se žije v pasivních domech“ a „Řízené větrání“.

Souběžně s veletrhem FOR PASIV se mohou návštěvníci těšit na druhý ročník veletrhu CESTY DŘEVA, který stejně jako při svém prvním ročníku nabídne komplexní informace o dřevostavbách, dřevěných konstrukcích, materiálech, výrobcích, zpracování a technologie dřeva. Chybět nebude veletrh Střechy Praha i okresní kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

HELUZ zavádí výhodné FIRST MINUTE ceny na nákup cihel, zdroj Heluz

Garantovaná sleva a cena na nákup cihel HELUZ FAMILY

Garantovaná sleva a cena na nákup cihel HELUZ FAMILY

Letní akce s chladničkami LG, foto LG Eletronics CZ

Letní akce s chladničkami LG

Letní akce s chladničkami LG

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA