REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Jak jednoduše zrekonstruovat starou fasádu? Sledujte ČT 1 – Polopatě!

Po úspěšné únorové premiéře v hobby magazínu Polopatě, který vysílá ČT 1 vždy v neděli dopoledne, se materiály fermacell opět představí na TV obrazovkách. Podívejte se na reportáž v neděli 11. září 2016.

V neděli 11. září v 8:55 hod. se diváci seznámí s rekonstrukcí staré fasády a ukázkou, jak může provětrávaná fasáda z cementovláknitých desek fermacell Powerpanel H2O vyřešit nejen odolnost fasády proti vlhkosti, ale i esteticky sjednotit vzhled s fasádou přilehlého rodinného domu.

Únorová rekonstrukce dřevěného trámového stropu v bytovém domě se společně s pravidly po pokládku suchých podlah fermacell setkala u diváků s velkým zájmem a zájem o suché podlahy s materiály fermacell se na jaře projevil i v počtu návrhů a realizací suchých skladeb podlah. Nový díl pořadu pro kutily Polopatě se tak zaměří na další oblast suché výstavby, ve které díky svým vlastnostem bodují právě cementovláknité systémy fermacell.

Provětrávané fasády, podhledy nebo sokly, realizované z cementovláknitých desek fermacell Powerpanel H2O, mají totiž řadu výhod. Ty ocení nejen profesionálové, ale i kutilové, kteří se do rekonstrukce starší fasády chtějí pustit sami:

  • jsou odolné proti povětrnostním vlivům a plísním
  • mají minimální objemové změny (roztažnost)
  • jsou lehké, váží pouze 10 kg/m2
  • mají stavebně technické osvědčení pro venkovní použití
  • nabízí jednoduchou montáž a zpracování
  • jsou extrémně stabilní, mechanicky odolné a nehořlavé
  • odladěný systém pro fasády i s příslušenstvím
  • nabízí širokou škálu povrchových úprav včetně lepení přírodního kamene

Zářijová reportáž je zaměřena na jednoduchou rekonstrukci staré fasády garáže, která trpěla vlhkostí. U objektu, natáčeném pro pořad Polopatě, zabrání nová provětrávaná fasáda z cementovláknitých desek fermacell Powerpanel H2O opětovnému vzlínání vlhkosti. Ochrání také stavbu před nepřízní počasí a prodlouží její bezúdržbovou funkčnost.

Sledujte v neděli 11. září v 8:55 hod. na ČT1 premiéru dalšího dílu hobby magazínu Polopatě!

James Hardie Europe GmbH, o.s.

logo
Žitavského 496
156 00 Praha 5 - Zbraslav

telefon: +420 296 384 330
e-mail: fermacell-cz@jameshardie.com

web: www.fermacell.cz/cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Připevnění soklu z desek Powerpanel H2O zvládnou snadno i kutilové

Připevnění soklu z desek Powerpanel H2O zvládnou snadno i kutilové

Cementem pojené, voděodolné desky pro suchou výstavbu Fermacell Powerpanel H2O mají od svého uvedení na trh mezi odbornou i laickou veřejností vynikající odezvu. Zpočátku nacházely výborné uplatnění pouze ve vlhkých prostorách (jako jsou koupelny, sprchové kouty apod.).

REKLAMA