REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Při utěsňování spár v koupelně oceníte rychleschnoucí sanitární silikon

Rychlost se v současné době cení, zvlášť při rekonstrukci koupelny či kuchyně. Zkracuje dobu oprav a finálních prací a nezřídka umožňuje rychlejší používání prostor, které majitel ocení. Časovou úsporu přináší například speciální sanitární silikon, který umožňuje kontakt s vodou již po 2 hodinách od aplikace.

Pattex Express Rychleschnoucí sanitární silikon je extrémně rychlý. Při použití běžných sanitárních silikonů je důležité výměnu pečlivě naplánovat a počítat s tím, že vanu nebo sprchový kout musíte zachovat suché po dobu minimálně 24 hodin od aplikace. S  rychleschnoucím sanitárním silikonem Pattex Express nemusíte tak dlouho čekat. Již po dvou hodinách může silikon přijít do styku s vodou. Tento sanitární silikon i po vytvrzení zůstává trvale elastický, odolný vůči vnějším vlivům a vyznačuje se vysokou teplotní odolností.

Henkel ČR - Pattex

logoU Průhonu 10
170 04 Praha 7

telefon: 220 101 101
zelená linka: technické poradenství: 739 325 743

web: www.pattex.cz/cs.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška