REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Vyhrajte kamion izolace zdarma

Stavíte nebo rekonstruujete? Pak se můžete zapojit do projektu divize Isover skupiny Saint-Gobain. Až na padesát odbornou porotou vybraných účastníků čeká kamion izolace zdarma.
Vyhrajte kamion izolace zdarma

Do akce Isover50 se do 31. října letošního roku může přihlásit každý, kdo staví nebo rekonstruuje dům. „Přihlášené domy mohou být v různé fázi rozestavěnosti. Podmínkou zapojení je pouze splnění energetické náročnosti budovy (A - novostavby, A nebo B - rekonstrukce) a dodání potřebných podkladů, například projektové dokumentace, základního popisu řešení domu či vizualizace stavby,“ upřesňuje pravidla pro zapojení do akce ředitel marketingu Divize Isover Libor Urbášek.

V průběhu trvání akce budou z registrovaných účastníků pravidelně vybíráni výherci, a to odbornou porotou na základě předem stanovených kritérií. Mezi ta patří architektonické řešení, stavebně-technické řešení, kvalita vnitřního prostředí a energetická náročnost novostaveb či rekonstruovaných domů. Odbornou porotu pak tvoří Ing. arch. Josef Smola, Ing.Roman Šubrt, Ing. Jan Bárta, Jiří Ladman a Ing. Libor Urbášek.

Hlavní cenou pro až 50 výherců je kamion tepelné izolace zdarma. Každý zaregistrovaný účastník navíc získá slevu 50 - 58 % na vybrané izolační materiály od společnosti Isover a další benefity.

Akce Isover50 běží od 15. ledna 2016, nyní společnost spustila webové stránky, na kterých se mohou zájemci přihlásit, a to až do konce října 2016.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

logoSmrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 - Libeň

telefon: 494 331 331
zelená linka: 800 ISOVER (476 837)
e-mail: info@isover.cz

web: www.isover.cz, www.isover-akustika.cz, www.isover-vzduchotesnost.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška