REKLAMA

Vše pro moderní stavbu od cihel po sauny, to je veletrh For Arch

Jubilejní 25. ročník největší události ve stavebnictví, stavební veletrh FOR ARCH, představí vše okolo revitalizací a rekonstrukcí. Již nyní organizátoři hlásí 10% nárůst počtu přihlášených vystavovatelů, výstavní plocha se zvětšila o 8 %.
Vše pro moderní stavbu od cihel po sauny, to je veletrh For Arch

Ve dnech 16. až 20. září proběhnou v prostorách PVA EXPO PRAHA souběžně veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

O účast na jubilejním FOR ARCHu je velký zájem

Mezi již potvrzenými vystavovateli letošního FOR ARCHu jsou např. společnosti KB-BLOK systém, Beton Brož, PRESBETON Nova, RD Rýmařov, HELUZ cihlářský průmysl, IVAR CS, Regulus, Pražská energetika, ABB, EMOS, VELUX ČESKÁ REPUBLIKA, SLOVAKTUAL, INTERNORM - OKNO, HANÁK NÁBYTEK, KORAL PRODEJ - MONTÁŽ, ALUKOV, Praher Armatury, BERNDORF BÄDERBAU a řada dalších. „Tematicky nabídneme vše, co se týká tématu revitalizací a rekonstrukcí budov. Zájemci o tuto problematiku se zde seznámí s novinkami na trhu v oblasti zateplení domů, rekonstrukce střech, výměny oken a dveří, ekologického vytápění, výměny vnitřních rozvodů a dalších,“ říká Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu veletrhu FOR ARCH.

FOR THERM: Ekologické a ekonomické vytápění je stále v kurzu

Tepelná čerpadla i další úsporné technologie pro ohřev vody i vytápění jsou stále diskutovaným tématem při projektování nových staveb i rekonstrukci stávajících budov. Právě proto se na ně zaměří i letošní veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM. Akce proběhne ve dnech 16. – 20. 9. 2014 v prostorách PVA EXPO PRAHA v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů. Návštěvníci se mohou těšit mj. na rozsáhlou expozici Národní asociace výrobců dřevěných paliv a kotlů na biomasu a Cechu kamnářů České republiky. Po celou dobu konání veletrhu zde budou moci sledovat mistry kamnáře, jak staví pravá kachlová kamna.

Zdravější bydlení v dřevostavbách na FOR WOODu

Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jaký vybrat nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabídne odpovědi letošní veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu FOR WOOD. S názvem „Dřevěné stavění = zdravější bydlení“ proběhne v rámci doprovodného programu devátý ročník odborné tematické konference. Se svými příspěvky zde vystoupí zástupci Asociace dodavatelů montovaných domů, která je partnerem veletrhu.

Saunová show s nejlepším českým saunérem

Tradiční veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA připravuje jako hlavní doprovodný program saunovou show. Vystoupí zde profesionálové, např. Jaroslav Pallas, nejlepší český saunér a držitel 6. místa na světovém žebříčku saunérů. Akce proběhne v kulisách otevřené finské sauny. Návštěvníci tak budou mít skvělou příležitost vidět práci saunových animátorů a nemusí při tom sedět v sauně. Součástí programu bude také představení pestré škály dostupné saunové kosmetiky od vonných esencí po peelingy a dalších nezbytných potřeb. Veletrh je určen zejména odborné veřejnosti z řad investorů či provozovatelů profesionálních zařízení jako jsou bazény, koupaliště, sauny, wellness centra a další regenerační zařízení. Vystavovatelé každoročně rozšiřují nabídku také pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří uvažují o výstavbě privátního bazénu či domácí wellness zóny.

Prostor pro recyklaci vytvoří FOR WASTE

Letošní veletrh FOR WASTE & WATER nese podtitul „Řešení prostoru pro recyklaci“. Organizátoři tak chtějí upozornit na nutnost počítat s „prostory pro recyklaci“ v interiérech nebo exteriérech staveb již v momentě, kdy je architekty a designéry projektována ekologická nízkoenergetická či pasivní stavba. Tlak na třídění a recyklaci některých odpadů přichází z Evropské unie, kde je ČR dlouhodobě kritizována za stále nízký poměr tříděného odpadu. Zákonodárci se proto v současnosti zabývají tím, jak učinit třídění odpadu již od příštího roku povinné. Veletrh FOR WASTE & WATER jde v rámci hlavního tématu návštěvníkům i vystavovatelům příkladem a proto přímo na veletrhu bude vytvořen prostor s kontejnery na tříděný odpad a především informacemi k třídění a recyklaci. Hlavním partnerem letošního FOR WASTE & WATER je občanské sdružení EKODOMOV, které spolu s českou informační agenturou životního prostředí CENIA, připravuje řadu přednášek, odborných seminářů, workshopů či konferencí.

ABF, a.s.

logoMimoňská 645
190 001 Praha 9

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: www.abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie FOR ARCH 2017 si přečtěte

FOTOGALERIE: Inspirativní ohlédnutí za For arch 2016

FOTOGALERIE: Inspirativní ohlédnutí za For arch 2016

Sedmadvacátý ročník největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH, který proběhl od 20. do 24. září 2016 v PVA EXPO PRAHA, představil 841 vystavovatelů z patnácti zemí ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist