REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vše pro moderní stavbu od cihel po sauny, to je veletrh For Arch

Jubilejní 25. ročník největší události ve stavebnictví, stavební veletrh FOR ARCH, představí vše okolo revitalizací a rekonstrukcí. Již nyní organizátoři hlásí 10% nárůst počtu přihlášených vystavovatelů, výstavní plocha se zvětšila o 8 %.
Vše pro moderní stavbu od cihel po sauny, to je veletrh For Arch

Ve dnech 16. až 20. září proběhnou v prostorách PVA EXPO PRAHA souběžně veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

O účast na jubilejním FOR ARCHu je velký zájem

Mezi již potvrzenými vystavovateli letošního FOR ARCHu jsou např. společnosti KB-BLOK systém, Beton Brož, PRESBETON Nova, RD Rýmařov, HELUZ cihlářský průmysl, IVAR CS, Regulus, Pražská energetika, ABB, EMOS, VELUX ČESKÁ REPUBLIKA, SLOVAKTUAL, INTERNORM - OKNO, HANÁK NÁBYTEK, KORAL PRODEJ - MONTÁŽ, ALUKOV, Praher Armatury, BERNDORF BÄDERBAU a řada dalších. „Tematicky nabídneme vše, co se týká tématu revitalizací a rekonstrukcí budov. Zájemci o tuto problematiku se zde seznámí s novinkami na trhu v oblasti zateplení domů, rekonstrukce střech, výměny oken a dveří, ekologického vytápění, výměny vnitřních rozvodů a dalších,“ říká Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu veletrhu FOR ARCH.

FOR THERM: Ekologické a ekonomické vytápění je stále v kurzu

Tepelná čerpadla i další úsporné technologie pro ohřev vody i vytápění jsou stále diskutovaným tématem při projektování nových staveb i rekonstrukci stávajících budov. Právě proto se na ně zaměří i letošní veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM. Akce proběhne ve dnech 16. – 20. 9. 2014 v prostorách PVA EXPO PRAHA v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů. Návštěvníci se mohou těšit mj. na rozsáhlou expozici Národní asociace výrobců dřevěných paliv a kotlů na biomasu a Cechu kamnářů České republiky. Po celou dobu konání veletrhu zde budou moci sledovat mistry kamnáře, jak staví pravá kachlová kamna.

Zdravější bydlení v dřevostavbách na FOR WOODu

Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jaký vybrat nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabídne odpovědi letošní veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu FOR WOOD. S názvem „Dřevěné stavění = zdravější bydlení“ proběhne v rámci doprovodného programu devátý ročník odborné tematické konference. Se svými příspěvky zde vystoupí zástupci Asociace dodavatelů montovaných domů, která je partnerem veletrhu.

Saunová show s nejlepším českým saunérem

Tradiční veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA připravuje jako hlavní doprovodný program saunovou show. Vystoupí zde profesionálové, např. Jaroslav Pallas, nejlepší český saunér a držitel 6. místa na světovém žebříčku saunérů. Akce proběhne v kulisách otevřené finské sauny. Návštěvníci tak budou mít skvělou příležitost vidět práci saunových animátorů a nemusí při tom sedět v sauně. Součástí programu bude také představení pestré škály dostupné saunové kosmetiky od vonných esencí po peelingy a dalších nezbytných potřeb. Veletrh je určen zejména odborné veřejnosti z řad investorů či provozovatelů profesionálních zařízení jako jsou bazény, koupaliště, sauny, wellness centra a další regenerační zařízení. Vystavovatelé každoročně rozšiřují nabídku také pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří uvažují o výstavbě privátního bazénu či domácí wellness zóny.

Prostor pro recyklaci vytvoří FOR WASTE

Letošní veletrh FOR WASTE & WATER nese podtitul „Řešení prostoru pro recyklaci“. Organizátoři tak chtějí upozornit na nutnost počítat s „prostory pro recyklaci“ v interiérech nebo exteriérech staveb již v momentě, kdy je architekty a designéry projektována ekologická nízkoenergetická či pasivní stavba. Tlak na třídění a recyklaci některých odpadů přichází z Evropské unie, kde je ČR dlouhodobě kritizována za stále nízký poměr tříděného odpadu. Zákonodárci se proto v současnosti zabývají tím, jak učinit třídění odpadu již od příštího roku povinné. Veletrh FOR WASTE & WATER jde v rámci hlavního tématu návštěvníkům i vystavovatelům příkladem a proto přímo na veletrhu bude vytvořen prostor s kontejnery na tříděný odpad a především informacemi k třídění a recyklaci. Hlavním partnerem letošního FOR WASTE & WATER je občanské sdružení EKODOMOV, které spolu s českou informační agenturou životního prostředí CENIA, připravuje řadu přednášek, odborných seminářů, workshopů či konferencí.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

For Interior - ilustrační obrázek

Volná vstupenka na For Interior 2020

Téměř 120 vystavovatelů ve dvou výstavních halách přinese oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. Ve dnech 1. až 4. října představí na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA výrobce, designéry a profesionály ze světa nábytku. Letňanský areál je připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů.

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak…

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

REKLAMA

REKLAMA