REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Vše pro moderní stavbu od cihel po sauny, to je veletrh For Arch

Jubilejní 25. ročník největší události ve stavebnictví, stavební veletrh FOR ARCH, představí vše okolo revitalizací a rekonstrukcí. Již nyní organizátoři hlásí 10% nárůst počtu přihlášených vystavovatelů, výstavní plocha se zvětšila o 8 %.
Vše pro moderní stavbu od cihel po sauny, to je veletrh For Arch

Ve dnech 16. až 20. září proběhnou v prostorách PVA EXPO PRAHA souběžně veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

O účast na jubilejním FOR ARCHu je velký zájem

Mezi již potvrzenými vystavovateli letošního FOR ARCHu jsou např. společnosti KB-BLOK systém, Beton Brož, PRESBETON Nova, RD Rýmařov, HELUZ cihlářský průmysl, IVAR CS, Regulus, Pražská energetika, ABB, EMOS, VELUX ČESKÁ REPUBLIKA, SLOVAKTUAL, INTERNORM - OKNO, HANÁK NÁBYTEK, KORAL PRODEJ - MONTÁŽ, ALUKOV, Praher Armatury, BERNDORF BÄDERBAU a řada dalších. „Tematicky nabídneme vše, co se týká tématu revitalizací a rekonstrukcí budov. Zájemci o tuto problematiku se zde seznámí s novinkami na trhu v oblasti zateplení domů, rekonstrukce střech, výměny oken a dveří, ekologického vytápění, výměny vnitřních rozvodů a dalších,“ říká Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu veletrhu FOR ARCH.

FOR THERM: Ekologické a ekonomické vytápění je stále v kurzu

Tepelná čerpadla i další úsporné technologie pro ohřev vody i vytápění jsou stále diskutovaným tématem při projektování nových staveb i rekonstrukci stávajících budov. Právě proto se na ně zaměří i letošní veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM. Akce proběhne ve dnech 16. – 20. 9. 2014 v prostorách PVA EXPO PRAHA v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů. Návštěvníci se mohou těšit mj. na rozsáhlou expozici Národní asociace výrobců dřevěných paliv a kotlů na biomasu a Cechu kamnářů České republiky. Po celou dobu konání veletrhu zde budou moci sledovat mistry kamnáře, jak staví pravá kachlová kamna.

Zdravější bydlení v dřevostavbách na FOR WOODu

Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jaký vybrat nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabídne odpovědi letošní veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu FOR WOOD. S názvem „Dřevěné stavění = zdravější bydlení“ proběhne v rámci doprovodného programu devátý ročník odborné tematické konference. Se svými příspěvky zde vystoupí zástupci Asociace dodavatelů montovaných domů, která je partnerem veletrhu.

Saunová show s nejlepším českým saunérem

Tradiční veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA připravuje jako hlavní doprovodný program saunovou show. Vystoupí zde profesionálové, např. Jaroslav Pallas, nejlepší český saunér a držitel 6. místa na světovém žebříčku saunérů. Akce proběhne v kulisách otevřené finské sauny. Návštěvníci tak budou mít skvělou příležitost vidět práci saunových animátorů a nemusí při tom sedět v sauně. Součástí programu bude také představení pestré škály dostupné saunové kosmetiky od vonných esencí po peelingy a dalších nezbytných potřeb. Veletrh je určen zejména odborné veřejnosti z řad investorů či provozovatelů profesionálních zařízení jako jsou bazény, koupaliště, sauny, wellness centra a další regenerační zařízení. Vystavovatelé každoročně rozšiřují nabídku také pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří uvažují o výstavbě privátního bazénu či domácí wellness zóny.

Prostor pro recyklaci vytvoří FOR WASTE

Letošní veletrh FOR WASTE & WATER nese podtitul „Řešení prostoru pro recyklaci“. Organizátoři tak chtějí upozornit na nutnost počítat s „prostory pro recyklaci“ v interiérech nebo exteriérech staveb již v momentě, kdy je architekty a designéry projektována ekologická nízkoenergetická či pasivní stavba. Tlak na třídění a recyklaci některých odpadů přichází z Evropské unie, kde je ČR dlouhodobě kritizována za stále nízký poměr tříděného odpadu. Zákonodárci se proto v současnosti zabývají tím, jak učinit třídění odpadu již od příštího roku povinné. Veletrh FOR WASTE & WATER jde v rámci hlavního tématu návštěvníkům i vystavovatelům příkladem a proto přímo na veletrhu bude vytvořen prostor s kontejnery na tříděný odpad a především informacemi k třídění a recyklaci. Hlavním partnerem letošního FOR WASTE & WATER je občanské sdružení EKODOMOV, které spolu s českou informační agenturou životního prostředí CENIA, připravuje řadu přednášek, odborných seminářů, workshopů či konferencí.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak…

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Středa byl druhý veletržní den akce For Arch. Taktéž druhý den živého vysílání redakcí ESTAV.cz a TZB-info ze stánku. Druhý den pozvání do vysílání přijali právníci, energetický specialista nebo výzkumnice univerzitního centra UCEEB a mnozí další. Veškeré rozhovory si můžete prohlédnout v celodenním streamu.

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Portály ESTAV.cz a TZB-info vysílájí živě z veletrhu For Arch přímo ze svého stánku rozhovory se zajímavými hosty na rozličná stavební témata. V prvním dnu jste tak mohli vidět rozhovory na téma zdravých budov, komentáře k situaci na realitním trhu, či technická témata o řešení větrání či požární odolnosti plochých…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Velkokapacitní podzemní nádrže na dešťovou vodu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA