REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Revoluční ovládání chytrého domu

V nové Loxone Smart Home App 6 jsme (kromě očekávané verze pro tablety) přinesli jednu novou, skvělou a jednoduchou obrazovku pro Váš iPad nebo Android, která představuje revoluční ovládání chytrého domu. Pojmenovali jsme ji režim na zeď.

Režim na zeď změní způsob, jakým ovládáte Váš dům! V režimu na zeď můžete pouhým dotykem ovládat všechny důležité funkce v místnosti a k tomu máte přehled o nejdůležitějších informacích a událostech.

S režimem na zeď přeměníte Váš tablet zdarma na ovládací centrálu, kterou můžete umístit na zeď nebo například na konferenční stolek vedle sedačky. Ať už bude kdekoliv, má za úkol Vám zpříjemnit a zjednodušit ovládání chytrého domu od Loxone.

Další informace o nové Loxone App 6 s režimem na zeď, podporou tabletů a další naleznete na našem blogu.

Nové webové rozhraní. Přes automatickou aktualizaci.

Vedle aktualizace Loxone Smart Home App 6 jsme pro Vás připravili také aktualizaci pro webové rozhraní. Webové rozhraní nyní vypadá stejně, jako verze pro tablet, a je schopná využít celou plochu webového prohlížeče. Můžete tak svůj chytrý dům ovládat ještě pohodlněji a rychleji. Ve webovém prohlížeči můžete samozřejmě také používat režim na zeď! Aktualizace webového rozhraní je automatická.

Podmínka pro automatickou aktualizaci je mít nainstalovanou release verzi Loxone Config 7.1 a vyšší. Abyste mohli načíst nové webové rozhraní, je nutné po automatické aktualizaci manuálně restartovat Miniserver.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nová éra chytrého bydlení – Loxone Tree

Nová éra chytrého bydlení – Loxone Tree

Vstupujeme do nové technologické éry chytrého bydlení! Speciálně na základě potřeb našich zákazníků a Loxone partnerů jsme vyvinuli technologii, která umožňuje rychlou a jednoduchou integraci periférií do chytrého domu.

REKLAMA