REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Accolade získala od Erste 800 mil. Kč na financování čtyř průmyslových hal

Přes 800 milionů korun je určeno na financování svých 4 nájemních budov v průmyslových parcích v Ostrově u Stříbra a v Týništi nad Orlicí.

Začátek spolupráce Accolade a Erste Corporate Banking se datuje ke konci roku 2013

„Už tehdy dala Erste důvěru našemu konzervativnímu obchodnímu modelu, který po prvních dvou letech fungování vyústil v už 60 000 metrů čtverečních plně pronajatých industriálních ploch. Přičemž našimi nájemci jsou nejvýznamnější světové společnosti, lídři trhu ve svých odvětvích, a průměrně s námi mají podepsané nájemní smlouvy na více než 11 let dopředu. A to je skvělý výsledek,“ vysvětluje Milan Kratina, předseda představenstva Accolade.

„Erste Group vždy ráda financuje špičkové realitní projekty. Proto jsme neváhali začít spolupráci se skupinou Accolade. Poskytujeme jí individuální služby přesně na míru jejím potřebám a jsem ráda, že pomáháme růst čistě české firmě na trhu, na kterém donedávna domácí hráč chyběl,“ říká Martina Jůzová, vedoucí oddělení financování nemovitostí České spořitelny.

Hlavním partnerem skupiny Accolade pro výstavbu a development parků je Panattoni Europe.

„Jsme rádi, že jsme našli v Accolade silného a dlouhodobého partnera,“ potvrzuje Klára Fritsch, obchodní ředitelka Panattoni Europe.

V portfoliu skupiny Accolade jsou v současné době čtyři nájemní průmyslové budovy – Assa Abloy v Týništi nad Orlicí, Ideal Automotive, Leoni a Linde Pohony, součást KION Group v Ostrově u Stříbra a další ve výstavbě v Chebu. Vedle toho skupina Accolade připravila území pro výstavbu závodů Simoldes Plasticos v Rychnově nad Kněžnou a pro společnost Steelcase v Ostrově u Stříbra.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška