REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

APERIO je bezdrátový a cenově dostupný systém kontroly vstupu do kanceláří

Chcete zvýšit úroveň zabezpečení vašich kancelářských a dalších prostor? Rozšířit stávající přístupový systém prostřednictvím bezkontaktních karet i na další dveře a mít je tak pod neustálou kontrolou? Nová technologie Aperio od ASSA ABLOY umožňuje bezdrátově propojit mechanické zámky se stávajícím přístupovým systémem, aniž byste museli natahovat kabely či dveře složitě upravovat.
APERIO je bezdrátový a cenově dostupný systém kontroly vstupu do kanceláří

Pro koho je Aperio určeno?

Je ideální pro všechny, kdo mají již v budově přístupový systém, ale rádi by jej rozšířili i na jiná místa. Díky Aperiu získáte elektronickou kontrolu vstupu i u klasických kancelářských dveří s obyčejnými mechanickými zámky.

Jak Aperio zvýší bezpečnost?

Aperio vám zajistí on-line dohled nad všemi dveřmi, v reálném čase můžete upravovat přístupová práva a získávat informace o průchodech. Svazky klíčů nahradí jedna přístupová karta.

Co to obnáší přejít ze stávajícího přístupového systému na Aperio?

Pro uživatele se téměř nic nezmění. Díky tomu, že Aperio podporuje většinu RFID technologií na trhu, tak můžete využívat i stejné přístupové karty jako dřív. Nemusíte je tedy měnit, ušetříte tak i zbytečné náklady navíc. Samotná instalace je bez kabelů a bez zbytečných stavebních zásahů do dveří, zárubně a stěny okolo dveří. Komunikace s přístupovým systémem probíhá online a bezdrátově prostřednictvím komunikačního HUBu, nenápadné krabičky, kterou umístíte na strop či do podhledu. Na jeden HUB je možno bezdrátově napojit až 8 Aperio produktů, tzn. ještě méně kabeláže, ještě méně práce, ještě méně času s instalací.

Jak Aperio nainstaluji?

Společnost ASSA ABLOY spolupracuje s několika partnery v Česku i na Slovensku, kteří technologii Aperio používají jako součást svého přístupového systému. Unikátní vlastností technologie Aperio je ta, že je kompatibilní i s většinou dalších přístupových systémů na trhu. Proto můžete využít všech jeho výhod i v případě, že váš dodavatel není oficiálním partnerem ASSA ABLOY. Instalace je rychlá a může zabrat jen několik minut. Nemusíte upravovat dveře, složitě protahovat kabely ani nic podobného. V podstatě jen vyměníte vložku nebo kování a necháte celý systém nakonfigurovat ve vašem stávajícím přístupovém systému.

Je Aperio drahé?

Ne. Aperio je efektivní způsob, jak zvýšit bezpečnost za použití systému, který už máte. Ve srovnání s instalací nového přístupového systému je Aperio mnohem výhodnějším řešením právě díky tomu, že používáte stávající zámky, jen je díky Aperiu vylepšíte a napojíte do systému, který už používáte. Navíc díky instalaci bez kabelů ušetříte čas i peníze za stavební práce i za následné uvedení okolí dveří zpět do reprezentativního stavu. Na jeden HUB napojíte až 8 produktů, což instalaci dále zlevňuje a zrychluje.

Jak mohu Aperio získat?

Nejjednodušším způsobem je obrátit se na jednoho z partnerů ASSA ABLOY, který pomůže s návrhem řešení pro vaše konkrétní potřeby. Seznam oficiálních integračních partnerů je dostupný na www.aperio-online.cz. Další možnost je obrátit se na vašeho stávajícího dodavatele přístupového systému a požadovat Aperio.

Kde najdu další informace o Aperiu?

Na webových stránkách www.aperio-online.cz jsou dostupné další podrobné a technické informace k technologii a produktům Aperio. V sekci Referenční projekty také naleznete příklady, kde se technologie Aperio již uplatnila a osvědčila – a to v Česku i ve světě.

Prezentační video - Aperio

ASSA ABLOY Czech & Slovakia s. r. o.

logo
Strojnická 633
516 01 Rychnov nad Kněžnou

e-mail: info@assaabloy.com

web: www.assaabloy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Jak správně zabezpečit domácnost? Položte si sedm základních otázek

Jak správně zabezpečit domácnost? Položte si sedm základních otázek

Cítíte se doma v bezpečí? Co když to tak úplně není? V Česku bylo do konce října vykradeno 5047 bytů a rodinných domů. Možná jste nedávno koupili nový zámek a jste v klidu, jenže zabezpečení není jen o jednom zámku, je to celý komplex kroků, které je potřeba si projít. Položte si s námi sedm základních otázek, my na…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA