Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Venkovní rolety. Stínění do každého počasí, ať svítí slunce, nebo sněží

Stínicí systémy dokáží odrazit až 85 % slunečních paprsků. Účinně tak brání přehřívání interiérů. Druhé zajímavé číslo, konkrétně 40 % představuje podíl okenních a dveřních otvorů, kterými v zimním období uniká teplo. S venkovními roletami od CLIMAXu vyřešíte oba problémy najednou.
Zdroj: CLIMAX

Extrémní teplotní výkyvy v rozmezí 20 stupňů v jednom měsíci nebo dokonce týdnu nejsou v poslední době ničím výjimečným. Musíme se tak vypořádat s různými podmínkami od chladu po přehřátí bez dostatečné aklimatizace. Není to dobré ani pro naše zdraví, ani pro náš pocit komfortu.

Počasí nerozkážeme, jeho dopady ale dokážeme částečně korigovat. Pomocí stínicí techniky se sluneční paprsky v interiéru nepromění v teplo a snadno tak udržíte ve svém obydlí příjemné klima v letních měsících i bez klimatizace.

Pokud potřebujete zatemnit a odhlučnit interiér, hliníkové rolety od Climaxu jsou ideálním řešením. Zdroj: CLIMAX

Venkovní rolety pro celoroční využití

V chladných dnech jsou zase díky výplni lamel z PUR pěny skvělým izolačním prvkem, který dokáže zamezit výrazným ztrátám tepla. Předejdete tak teplotním šokům a ušetříte finance na vytápění.

Předokenní rolety ale mají daleko víc výhod:

  • Ochrana před zvědavými pohledy – větší pocit soukromí ve vlastním domově
  • Ochrana před sluncem – příjemný chlad a stín během horkých letních dnů
  • Ochrana před nepříznivým počasím – chrání okna před poškozením krupobitím
  • Zvuková izolace – omezuje hluk zvenčí až o polovinu
  • Síť proti hmyzu – přes integrovanou síť se nepříjemný hmyz nedostane dovnitř
  • Stabilita – nekorodující hliník zajišťuje dlouhou životnost a nenáročnost na údržbu
  • Pohodlné ovládání – pomocí kliky, šňůry nebo komfortně elektrickým pohonem

Udržení stabilní teploty v interiéru je možné jen za předpokladu, že venkovní stínění pracuje efektivně. Mnozí z nás tráví mimo bydliště značné množství času, a tak nemáme možnost reagovat na změny počasí okamžitě.

Venkovní rolety od Climaxu v létě stíní a v zimě izolují okna, hodí se tak do každého ročního obdobi. Zdroj: CLIMAX

S inteligentní domácností vytěžíte ze stínění maximum

Z toho důvodu je dobrou volbou zařadit své hliníkové venkovní rolety do chytré domácnosti. To umožní hned několik způsobů ovládání. Kromě běžného přímého ovládání totiž máte možnost řídit své stínicí systémy na dálku pomocí mobilní aplikace nebo přenechat vše na automatizaci.

Díky mobilní aplikaci své venkovní rolety stáhnete nebo vytáhnete bez nutnosti být právě doma. To je užitečné, pokud denní teplota vystoupá příliš vysoko a vy se rozhodnete zabránit přehřívání svých místností stažením stínicí techniky. Nebo jste nechali otevřená okna a přižene se nečekaný liják.

Ještě efektivnějším a pohodlnějším řešením je přenechat vše automatizaci a speciálním čidlům. Ty reagují na změny teploty a okolních podmínek a přizpůsobí stínicí techniku aktuální situaci. S venkovními roletami od CLIMAXu můžete na své stínění s klidným svědomím zapomenout, a i tak se postarají o vaše pohodlí.

Z hlediska designu hliníkové rolety od Climaxu zcela přirozeně dopňují fasádu. Zdroj: CLIMAX

Chtějte nejen komfort, ale i finanční úsporu

V nabídce CLIMAXu je ale také novinka, díky které můžete na své stínění zapomenout i z finančního hlediska. Solární rolety jsou novinkou, která ale už začíná dobývat trh. Nevyžadují žádné vrtání, žádné kabely pro přívod elektřiny, vše je totiž dodáváno v setu.

Baterie, motor a solární článek jsou umístněné v boxu, roletu tak stačí namontovat na okno a více se nestarat. Kapacita baterie vystačí na několik cyklů a solární článek pracuje i při zatažené obloze, stačí mu denní světlo.

Pokud vás tedy o komfort obírají nepředvídatelné změny počasí, venkovní rolety od CLIMAXu jsou ideálním řešením. Vyráběny vždy na míru a s 4letou zárukou se stanou neocenitelným pomocníkem, na kterého můžete zapomenout a bydlet pohodlně. Stiňte efektivně, stiňte s CLIMAXem.

CLIMAX

logo
Jasenice 1253
755 01 Vsetín

telefon: 800 100 967
zelená linka: 800 100 967
e-mail: climax@climax.cz

web: www.climax.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stínění oken

Foto: MŽP ČR

Nová zelená úsporám Light. Peníze dostanete předem. Šanci mají ti nejzranitelnější

Příjem žádostí běží, ale s podporovanými úpravami domů bylo možné začít již od 12. září loňského roku. Nová zelená úsporám Light má tentokrát pomoci domácnostem seniorů a dalším nízkopříjmovým skupinám obyvatel, aby se snáze vyrovnaly s rostoucími cenami energií. Zajímavé mohou být i nejrůznější kombinace podpor.…

REKLAMA