Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dětský pokoj na klíč: lezecká stěna, rostoucí nábytek a výškově stavitelný psací stůl

Samozřejmě, že všichni chceme, aby dětský pokoj byl pro naše nejmenší místo snů. Místo, kde se budou cítit bezpečně a pohodlně, a kde se budou moci vyvíjet a růst. Víme, jak ho co nejlépe vybavit.
Zdroj: MOODEN s.r.o.
Zdroj: MOODEN s.r.o.

Jako interiéroví designéři jsme si vědomi, jak důležité je vytvořit pro děti prostor, který podporuje jejich rozvoj. Podívejte se na některé tipy z dětského pokoje, který jsme navrhli a realizovali pro naše klienty:

Lezecká stěna: Co takhle přidat do dětského pokoje lezeckou stěnu? Tato aktivita je nejen zábavná, ale také pomáhá dětem rozvíjet fyzickou zdatnost, koordinaci a sebevědomí. Lezecká stěna může být umístěna na jedné ze stěn a přizpůsobena věku dítěte. S růstem dítěte lze obtížnost lezeckých cest upravovat.

Pracovní místo s výškově stavitelným stolem: Dnešní doba klade stále větší důraz na vzdělání a práci z domova. Proto je důležité zajistit dětem vhodné pracovní místo, kde se budou moci soustředit na své úkoly. Stůl s možností výškového nastavení je ideální volbou, protože dětem umožní pracovat v optimální pozici, ať už rostou jakkoliv rychle.

Nábytek, který roste s dětmi: Investice do nábytku, který roste s dětmi, je skvělým způsobem, jak ušetřit peníze a zároveň zajistit, že bude nábytek sloužit mnoho let. Existuje mnoho variant postelí, stolků a stoliček, které lze upravovat podle potřeb rostoucího dítěte.

Pokud chcete dětem dopřát pokojíček snů na míru, kontaktujte nás.

MOODEN s.r.o.

logo
U plynárny 1111/75
10 00 Praha 10

telefon: + 420 233 330 206
e-mail: studio@mooden.design

web: mooden.design, interier.design

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: MOODEN s.r.o.

Design & build: realizace interiérů rychle a efektivně

Chcete si nechat navrhnout a realizovat interiér na klíč a ušetřit tak čas, peníze i nervy? Pak byste měli vědět o metodě Design & build, která vám zajistí rychlou a kvalitní realizaci vašeho projektu

REKLAMA