REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Boj s plísní vyřeší protiplísňové nátěry

Místa, kde je zvýšená vlhkost nebo v nich chybí ventilace, jsou náchylná k tvorbě plísní. Jak chránit povrchy v interiéru a exteriéru proti plísni?
Zdroj:CLUB MARK BARVY, s.r.o.
Zdroj:CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Podle toho, kde chcete tvorbě plísně zabránit, vybírejte protiplísňové nátěry na dřevo nebo na zeď. V nabídce společnosti Lakmarket najdete protiplísňové barvy pro různé typy aplikací.

Jakou použít barvu na plíseň?

K ochraně interiéru se hodí základní vnitřní protiplísňový nátěr Rust-Oleum 8798 WB Hygienic Primer a vodou ředitelný protiplísňový nátěr Rust-Oleum 8700 WB Hygienic Wall Coating. Ten chrání proti vlhkosti a znečištění, vytváří odolný a omyvatelný povrch.

Na různé typy povrchů (stěny, sklo, dlaždice, kov, pozink, PVC, plast, hliník, dřevo, překližka atd.) použijte univerzální přilnavostní základní nátěr Zinsser Bulls Eye 1-2-3. Tento nátěr na vodou-ředitelné akrylové bázi je odolný proti vzniku plísní, výborně kryje a překrývá pachy.

Pro ochranu dřeva je ideální impregnační protiplísňový nátěr na dřevo WILCKENS Holzschutz-Grundierung. Nátěr je určen k venkovnímu použití.

Skutečně důkladnou ochranu povrchů proti plísním i proti vlhkosti a vodě zajistí hydroizolační nátěr na stěny Zinsser Watertite. Díky obsahu biocidů je odolný proti vzniku plísní a houbám. Navíc také nepropustí vodu, a to až do tlaku 2,5 baru.

Pokud chcete chránit zdi nejen proti plísním, ale potřebujete také zakrýt odolné skvrny od olejů, sazí, rzi nebo graffiti, je pro tento úkol ideální protiplísňová barva na bázi šelaku Zinsser BIN.

Vrchní, samozákladové i univerzální protiplísňové nátěry mají vysokou účinnost a zbaví vás starostí s tvorbou plísně na dlouhé roky.

CLUB MARK BARVY, s.r.o.

logo
Centrála, výdejna e-shop
Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4

telefon: +420 739 466 185
e-mail: info@clubmarkbarvy.cz

web: www.clubmark-barvy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

foto Libeňské Docky /STUDIO QARTA ARCHITEKTURA/ BoysPlayNice

Zájem investorů o výstavbu na brownfieldech loni v ČR vzrostl o 51 procent

Mezi investory, kteří hledají v Česku lokality pro své podnikání, se loni o 51 procent zvýšil zájem o stavby na brownfieldech, tedy nevyužívaných nemovitostech. Důvodem je mimo jiné nedostatek vhodných a infrastrukturně připravených pozemků. ČTK o tom dnes informovala státní agentura CzechInvest. V Národní databázi…

MMR pomůže obcím s demolicí zchátralých budov částkou 120 milionů Kč, foto D.Kopačková, redakce

Dotace pro obce na demolice zchátralých budov

Podpora demolic zchátralých budov v obcích s rizikem vzniku sociálně vyloučené lokality. Na to se zaměřuje nově vyhlášená výzva Ministerstva pro místní rozvoj, která pomůže obcím i krajům částkou 120 milionů korun.

Komunitní energetika, ilustrační obrázek, zdroj fotolia, Grigory_Bruev

Královéhradecký kraj připravuje studii na sdílení elektřiny v regionu

Královéhradecký kraj zvažuje možnost vytvoření krajské komunity měst, obcí, podniků, bytových družstev i jednotlivých obyvatel, kteří by mezi sebou sdíleli elektřinu, a zvýšili tím svou energetickou nezávislost. Nechá proto připravit studii, která bude podkladem pro další kroky. Informovali o tom zástupci…

Pozemek, ilustrační obrázek - fotolia

Stát udělá inventuru nemovitostí, nepotřebné nabídne přednostně obcím

Stát chce poprvé udělat celkovou inventuru nemovitostí státních institucí. Cílem je odhalit nepotřebné nemovitosti, které by mohly přednostně získat obce a kraje. Stát by tím ušetřil zbytné náklady, které aktuálně ani nedokáže vyčíslit. Samosprávám by jejich získání umožnilo například rychleji stavět cyklostezky či…

Hradec Králové, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, phb.cz

Hradec Králové by mohl mít územní plán do dvou let, tvoří jej od roku 2010

Stotisícový Hradec Králové by mohl mít nový územní plán do dvou let. Radnice jej tvoří od roku 2010. Podle vedení města se vydání územního plánu v posledních měsících výrazně přiblížilo. V létě by mohlo přijít na řadu opakované veřejné projednání územního plánu. Jeho dokončení patří mezi priority vládnoucí…

Hněvín, hrad nad jezerem Most, fotolia, pandawild

Na jezeře Most vzniknou vyhlídková a odpočinková místa a připomínka kostela

Na jezeře Most letos budou vysazeny stromy a keře ve tvaru obvodových zdí kostela a vyznačení umístění oltáře. Výsadba na místě původního svatostánku bude připomínat jeho přesun. Pracovat se bude na příjezdové silnici k jezeru, vzniknou vyhlídková a odpočinková místa pro turisty. Řekla to Hana Volfová, mluvčí…

Dálnice - ilustrační obrázek, fotolia, hcast

Stát nepočítá s dostavbou D3 pomocí PPP, podle Kupky by to bylo rizikové

Stát nebude stavět středočeský úsek dálnice D3 pomocí takzvaného PPP projektu, tedy za pomoci soukromých peněz. Podle ministra dopravy Martina Kupky (ODS) by to kvůli častým odvoláním a žalobám odpůrců trasy bylo značně rizikové. Kupka to řekl na dnešním setkání se starosty v Jílovém u Prahy. Zástupci dotčených obcí,…

REKLAMA