REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Boj s plísní vyřeší protiplísňové nátěry

Místa, kde je zvýšená vlhkost nebo v nich chybí ventilace, jsou náchylná k tvorbě plísní. Jak chránit povrchy v interiéru a exteriéru proti plísni?
Zdroj:CLUB MARK BARVY, s.r.o.
Zdroj:CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Podle toho, kde chcete tvorbě plísně zabránit, vybírejte protiplísňové nátěry na dřevo nebo na zeď. V nabídce společnosti Lakmarket najdete protiplísňové barvy pro různé typy aplikací.

Jakou použít barvu na plíseň?

K ochraně interiéru se hodí základní vnitřní protiplísňový nátěr Rust-Oleum 8798 WB Hygienic Primer a vodou ředitelný protiplísňový nátěr Rust-Oleum 8700 WB Hygienic Wall Coating. Ten chrání proti vlhkosti a znečištění, vytváří odolný a omyvatelný povrch.

Na různé typy povrchů (stěny, sklo, dlaždice, kov, pozink, PVC, plast, hliník, dřevo, překližka atd.) použijte univerzální přilnavostní základní nátěr Zinsser Bulls Eye 1-2-3. Tento nátěr na vodou-ředitelné akrylové bázi je odolný proti vzniku plísní, výborně kryje a překrývá pachy.

Pro ochranu dřeva je ideální impregnační protiplísňový nátěr na dřevo WILCKENS Holzschutz-Grundierung. Nátěr je určen k venkovnímu použití.

Skutečně důkladnou ochranu povrchů proti plísním i proti vlhkosti a vodě zajistí hydroizolační nátěr na stěny Zinsser Watertite. Díky obsahu biocidů je odolný proti vzniku plísní a houbám. Navíc také nepropustí vodu, a to až do tlaku 2,5 baru.

Pokud chcete chránit zdi nejen proti plísním, ale potřebujete také zakrýt odolné skvrny od olejů, sazí, rzi nebo graffiti, je pro tento úkol ideální protiplísňová barva na bázi šelaku Zinsser BIN.

Vrchní, samozákladové i univerzální protiplísňové nátěry mají vysokou účinnost a zbaví vás starostí s tvorbou plísně na dlouhé roky.

CLUB MARK BARVY, s.r.o.

logo
Centrála, výdejna e-shop
Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4

telefon: +420 739 466 185
e-mail: info@clubmarkbarvy.cz

web: www.clubmark-barvy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat