Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Přípojná místa pro moderní interiér

Přípojná místa, zásuvkové lišty, nabíječky mobilních telefonů, organizéry kabelů a další podobné prvky jsou dnes nevyhnutelnou součástí každého moderně vybaveného interiéru, ať již v privátní nebo firemní sféře. Ucelený sortiment těchto produktů v jedinečném designu a technické kvalitě nabízí italský výrobce ASA.
Zdroj: est-praha.cz

Každý z nás denně používá nějakou elektroniku a ani si neuvědomujeme, kolik různých typů přípojných míst za den použijeme a kolik volně pohozených kabelů se kolem nás vyskytuje. Na příkladech ze života Tomáše a Jany si můžeme snadno demonstrovat, jak produkty ASA, které společnost Elektro-System-Technik s.r.o. oficiálně dodává na český trh, začlenit i do našich interiérů.

ASA provází Tomáše doma i v práci

Ráno po probuzení Tomáš vezme ze svého nočního stolku mobilní telefon, který se mu nabíjel přes nenápadnou, pevně zabudovanou bezdrátovou nabíječku Versacharger. V koupelně pak zapojí holicí strojek do miniaturní vestavné zásuvkové jednotky Versadot a zároveň si přehrává svůj oblíbený playlist skrz bezdrátový Bluetooth reproduktor stejné řady.

Zdroj: est-praha.cz

Po ranní hygieně si jde uvařit kávu. Kávovar zapojí do výsuvného sloupku Versaelite a než se kávovar nahřeje, odpojí si v domácí pracovně tablet z vestavné jednotky s posuvným krytem Versapad. Po ranní kávě odjede do práce.

Zdroj: est-praha.cz

Po příchodu do kanceláře využije do pracovního stolu zabudovanou napájecí a datovou jednotku Versaflap Pro, kde pohodlně dobíjí svůj notebook. Zároveň je součástí i nabíječka USB-C, takže v případě potřeby dobíjí i telefon. Při dopoledním meetingu přenáší notebook do zasedací místnosti, kde ho přes HDMI konektor připojí do zásuvkové jednotky s unikátním otočným systémem Versaturn 3.0. Jednoduše tak propojí notebook s projekční televizí.

Po meetingu se i s kolegy odebere do relaxroomu s kuchyňkou, kde si kolega během hovoru dobíjí tablet na barovém stolu pomocí vestavné zásuvkové jednotky Versatag. V kancelářích mají dobře vyřešenou i organizaci kabelů. Pomocí kabelových organizérů Zip se i pod stoly snadno udržuje pořádek.

ASA dotváří Janin domov

Když se Jana večer vrací domů z práce, v obýváku si připojí na nabíjení telefon do vestavné zásuvky Versaframe 2.0 Pro. V kuchyni má do nabíječky Versahit připojený tablet, na kterém si vyhledá recept na večeři. Versahit je elegantní zásuvková jednotka v jednoduchém nebo dvojitém provedení, která je při zavřeném stavu voděodolná (krytí IP 54)! Jedním dotykem zpřístupníte zásuvku, která je dosud elegantně skrytá pod víčkem.

Protože má ještě další pracovní povinnosti, přesune se do domácí pracovny. Praktický polohovací stůl má vybavený spirálovým organizérem kabelů Helix, který se přizpůsobuje výšce stolu. Na stole má elegantní zásuvkovou jednotku VersaQ s oceněním Reddot design. Funguje jako přípojné místo, takže pomocí jediného kabelu USB-C propojí počítač s monitorem, tiskárnou i monitorem.

Po práci usedá s šálkem čaje do sedačky, ve které má zabudovaný miniaturní nabíjecí HUB Versapick. Mimochodem, ten samý produkt, jen v jiné tvarové variantě má i v nočním stolku u postele. Versapick je totiž díky své velikosti ideální pro instalaci do sedacího nábytku, postelí, ale i do hran nábytku, kuchyňských linek apod.

Zdroj: est-praha.cz

Z příkladů je patrné, že produkty ASA jsou opravdu praktickými pomocníky všude kolem nás. Tady naše příklady končí, ale rozhodně tím nekončí výčet produktů ASA. Ten je přeci jen pestřejší. Pokud chcete vědět víc, navštivte naše webové stránky www.pripojna-mista-asa.cz, kde najdete celý sortiment, PDF katalog i možnost nákupu v našem e-shopu.

Elektro-System-Technik s.r.o.

logo
Centrála
Pod Pekárnami 338/12
19000 Praha 9

telefon: 266 090 711
e-mail: obchod@est-praha.cz

web: www.est-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Elektroinstalace pro dům a byt

Zdroj: AdobeStock.com - bigshottheory-1

Fotovoltaika na bytovém domě umí snížit účty za elektřinu až o třetinu. Čeká se ale na komunitní energetiku

Fotovoltaická elektrárna na bytovém domě může obyvatelům přinést úspory na elektřině v desítkách procent. Navíc na ni lze získat 50 % dotací z programu Nová zelená úsporám. Proč tedy v dobách vysokých cen elektřiny zažívá fotovoltaika boom jen na rodinných domech? Instalace fotovoltaiky na bytový dům je totiž v roce…

Zdroj: ABB

Jak uspořit elektřinu u běžné elektroinstalace. Vyměňte vypínače!

Pokud si například z rozpočtových důvodů nemůžete pořídit prvky chytré elektroinstalace do vaší novostavby nebo rekonstruovaného domu, rozhodně to neznamená, že nemůžete ušetřit elektrickou energii. Moderní elektronické prvky, jakými jsou stmívače, automatické spínače se snímačem pohybu, termostaty nebo domovní…

Zdroj: ABB

Jak uspořit energie v domácnosti pomocí chytré elektroinstalace

Ušetřit za elektrickou energii prostřednictvím nové elektroinstalace, rekonstrukce nebo jen dílčích „upgradů“? Poradíme jak na to. Zaměříme se na prvky chytré elektroinstalace v domácnosti, jejichž fungování přináší reálné úspory.

REKLAMA