REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Základní informace

název:TONSTAV-SERVICE s.r.o.
adresa:Okružní 630, 370 01 České Budějovice
region:České Budějovice
telefon:387 840 111
e-mail:info@tonstav-service.cz
internet:www.tonstav-service.cz
www-adresa:www.estav.cz/tonstav-service
IČO: 63907887
DIČ: CZ63907887
založení/historie: od r. 1996
počet zaměstnanců: 84

Kontakty

Obchodní ředitel:
Ing. Aleš Peterka
Jednatel:
Jiří Tonzar
Marketing:
Renata Šťastná, tel.: 387 840 135, 602 663 158

Činnost firmy

Prodej, pronájem, servis, příslušenství: omítací a dopravní technika PFT, m-tec, pumpy na beton Brinkmann, Estrich Boy; klasické potěry, lité potěry, anhydrity, pěnobetony, polystyrenbetony SIRCONTEC; stavební výtahy a vrátky GEDA, lešení, stroje na srovnávání a hutnění velkých betonových ploch SOMERO laser screed; elektronářadí, armovací tkaniny, stavební profily, izolace ISOVER, Rockwool, sádrokartonové systémy Rigips, Knauf, stropní podhledy Armstrong, fólie, zateplovací systémy, fasády, omítky, potěry Baumit

Obchodní činnost Půjčování a pronájem Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Řemeslo braň se! Katastrofální přestavba rodinného domu, kde je špatně snad všechno

Řemeslo braň se! Katastrofální přestavba rodinného domu, kde je špatně snad všechno

Před několika lety se rozhodl mladý pár pro přestavbu domu rodičů tak, aby v něm mohly bydlet spokojeně obě rodiny. Klasický dům ze 70. let vybízel k přístavbě a nástavbě, vypadalo to výhodnější, než kupovat nový pozemek a stavět novostavbu. A to jak z hlediska finančního, tak časového. Nechali si tedy vypracovat projekt, začala rekonstrukce a s ní postupně přibývalo velkých problémů.

Zdroj: Viessmann

Větráním ke zdraví a tepelné pohodě

O potřebě dýchat čerstvý a čistý vzduch již snad nikdo nepochybuje. Pro zajištění této potřeby nabízí Viessmann osvědčený výkonný větrací systém pro obytné prostory označený Vitovent 300-W.

Zdroj: Fotolia.com - franck-boston

Xella je připravena na budovy s téměř nulovou spotřebou energie

Blížící se rok 2020 a s ním i pojem Budova s téměř nulovou spotřebou energie snad zasáhl každého, kdo se pohybuje v odvětví stavebnictví. Z právního hlediska jde o budovu, jejíž spotřeba primární energie je ve značném rozsahu pokryta z obnovitelných zdrojů. Tyto budovy jsou a budou při hodnocení porovnávány s tzv. Referenční budovou (výpočtově definována budova téhož druhu, tvaru, velikosti, orientace aj.).

Zdroj: AdobeStock - SeanPavonePhoto

Chytré město napadli hackeři

Baltimore prodělal v květnu těžký kyber-útok na počítače městské správy. Ukázala se tím velmi nízká schopnost měst rozpoznávat a odolávat podobnému nebezpečí. A je to i podstatné varování pro další města, která stále větší množství provozních funkcí přenechávají automatizovaným systémům řízení.

REKLAMA