Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Základní informace

název:TONSTAV-SERVICE s.r.o.
adresa:Okružní 630, 370 01 České Budějovice
region:České Budějovice
telefon:387 840 111
e-mail:info@tonstav-service.cz
internet:www.tonstav-service.cz
www-adresa:www.estav.cz/tonstav-service
IČO: 63907887
DIČ: CZ63907887
založení/historie: od r. 1996
počet zaměstnanců: 84

Kontakty

Obchodní ředitel:
Ing. Aleš Peterka
Jednatel:
Jiří Tonzar
Marketing:
Renata Šťastná, tel.: 387 840 135, 602 663 158

Činnost firmy

Prodej, pronájem, servis, příslušenství: omítací a dopravní technika PFT, m-tec, pumpy na beton Brinkmann, Estrich Boy; klasické potěry, lité potěry, anhydrity, pěnobetony, polystyrenbetony SIRCONTEC; stavební výtahy a vrátky GEDA, lešení, stroje na srovnávání a hutnění velkých betonových ploch SOMERO laser screed; elektronářadí, armovací tkaniny, stavební profily, izolace ISOVER, Rockwool, sádrokartonové systémy Rigips, Knauf, stropní podhledy Armstrong, fólie, zateplovací systémy, fasády, omítky, potěry Baumit

Obchodní činnost Půjčování a pronájem Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA