REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

HAUK a syn, spol. s r.o.

Základní informace

název:HAUK a syn, spol. s r.o.
adresa:Mírová 155, 549 54 Police nad Metují
region:Náchod
telefon:491 541 320-4
e-mail:tomas_rehor@hauk.cz
internet:www.hauk.cz
www-adresa:www.estav.cz/hauk
IČO: 62029631
DIČ: CZ62029631
založení/historie: od r. 1995
počet zaměstnanců: 60
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9002
roční obrat: 25,0 mil. Kč za rok 2003

Kontakty

Ředitel:
Tomáš Řehoř, tel.: 491 541 322, 602 165 550

Činnost firmy

Výroba shrnovacích dveří a dvoukřídlových stěn lamelového typu z koženky a PVC určených především do stávajících zárubní (nebo podobných rozměrů); výroba velkých shrnovacích koženkových stěn jednokřídlových a dvoukřídlových harmonikových na přepažení celých místností; výroba a prodej shrnovacích dveří dřevěných, plastových a laminovaných, koženkových taburetek, předsíňových stěn a toaletních stolků; kovovýroba; výroba zahradní a užitkové keramiky

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Dveře a stěna shrnovací KARINA 60, 70, 80, 90, 100, ...
  • Stěna předsíňová věšáková variabilní DIANA DS 1, DS 2, DS 3, DS 4, DS 5, ...
  • Stěna shrnovací jedno- nebo dvoukřídlová HARMONIE I, II
  • Stolek toaletní LIVIE TS
  • Taburet koženkový T1, T1Ú, T2, T2Ú, T3, ...

Nejnovější články

Zdroj: Norihito Yamauchi

Rodinný dům, který boří zažité představy o bydlení

Pojmenovat projekt rodinného domu Osm střech, tři šatny skoro vypadá, jako by jeho tvůrci byli na štíru s fantazií. Jenže tenhle mimořádný projekt názorně dokládá, že invence architektům rozhodně nechyběla. Zažitá pravidla japonské rezidenční architektury staví na hlavu, a výsledkem je velmi svěží, moderní bydlení, ze kterého pohodová atmosféra přímo září.

Zdroj: Fotolia.com - carballo

Nemovitosti, hypotéky a mileniálové: Rovnice o třech neznámých

Mileniálové, tedy „poslední lidé narození v minulém století“ hýbou světem a mění zažité trendy. Nezažili války ani nedostatek, vyrůstali v době mohutného rozmachu technologií, což do značné míry formuje pohled na okolní svět. Jsou svérázní, individualističtí, svobodní. Jisté je, že jejich neotřelý životní styl se odráží i na mezinárodním trhu s nemovitostmi. A dostává ho do úzkých.

Uvažujete o výměně oken?

Uvažujete o výměně oken?

V první polovině devadesátých let proběhla téměř plošná výměna nevyhovujících oken za plastová. Přestože tato okna v řadě případů stále fungují, byla konstruována tak, aby vydržela bez problému zhruba 30 let.

Festival Open House Praha zítra otevře budovy veřejnosti

Festival Open House Praha zítra otevře budovy veřejnosti

Bohatý program pro odborníky i širokou veřejnost slibuje 5. ročník festivalu Open House Praha 2019. Zahájen bude o víkendu 18. a 19. května a zájemci mohou navštívit celkem 80 běžně nepřístupných budov a prostorů. Tím ale program zdaleka nekončí. Organizátoři připravili celou řadu tematických akcí a debat, které se věnují nejenom památkám, ale také moderním budovám na území deseti městských částí.

Zdroj: korado.cz

Kdy, proč a jak vyměnit radiátor. Jednoduše ve 4 krocích

Kdy je vhodné radiátor vyměnit? Pokud radiátory používáte desítky let a nyní zjistíte, že je na nich rez nebo nacházíte provlhlé místa na zemi, nastal čas na jejich výměnu. Pokud se závada projeví při jednom radiátoru, je pravděpodobné, že končí životnost všech.

REKLAMA