REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

HAUK a syn, spol. s r.o.

Základní informace

název:HAUK a syn, spol. s r.o.
adresa:Mírová 155, 549 54 Police nad Metují
region:Náchod
internet:www.hauk.cz
IČO: 62029631
DIČ: CZ62029631
založení/historie: od r. 1995
počet zaměstnanců: 60
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9002
roční obrat: 25,0 mil. Kč za rok 2003

Činnost firmy

Výroba shrnovacích dveří a dvoukřídlových stěn lamelového typu z koženky a PVC určených především do stávajících zárubní (nebo podobných rozměrů); výroba velkých shrnovacích koženkových stěn jednokřídlových a dvoukřídlových harmonikových na přepažení celých místností; výroba a prodej shrnovacích dveří dřevěných, plastových a laminovaných, koženkových taburetek, předsíňových stěn a toaletních stolků; kovovýroba; výroba zahradní a užitkové keramiky

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Dveře a stěna shrnovací KARINA 60, 70, 80, 90, 100, ...
  • Stěna předsíňová věšáková variabilní DIANA DS 1, DS 2, DS 3, DS 4, DS 5, ...
  • Stěna shrnovací jedno- nebo dvoukřídlová HARMONIE I, II
  • Stolek toaletní LIVIE TS
  • Taburet koženkový T1, T1Ú, T2, T2Ú, T3, ...

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com - christian-delbert

O tepelných čerpadlech podrobně. Proč vzduch-voda, jaké parametry sledovat? Ptali jsme se odborníků

Tepelné čerpadlo je celoroční zařízení. Umí topit i chladit. Navíc pokud je správně instalováno a provozováno, zvládá tyto funkce i s velkou úsporou energie oproti jiným zdrojům. Proč zvolit tepelné čerpadlo vzduch-voda? Jaké jsou rozhodující vlastnosti při výběru tepelného čerpadla? A jak lze tepelné čerpadlo kombinovat s plynovým motorem? Toto a mnohem více detailů se dozvíte v rozhovorech s odborníky ze studia ESTAV.cz a TZB-info.

Zdroj: MFL PHOTO / Matthieu Fiol

Moderní ekologický dům: Energeticky úsporný, přizpůsobitelný, z netoxických materiálů a regionálních zdrojů

Pohled na to, jak vypadá budoucnost udržitelných staveb a ekologického stavitelství, se může lišit. Na tom, že architekti z francouzského ateliéru Quinze to ale vzali za správný konec, bude panovat široká shoda. Jejich moderní rodinný dům, vystavěný v Mereville, je totiž přehlídkou všech elementárních principů eko-staveb.

Zdroj: HELUZ

Za hlasování v soutěži HELUZ Dům roku můžete vyhrát bednu sektu

Ohodnoťte modely z perníku i dýně Kreativita soutěžících ohromila, podívejte se na 10 nejlepších videí s budoucími domy z cihel HELUZ a ohodnoťte i nejhezčí již postavený dům. Soutěž HELUZ Dům roku 2021 jde do finále a vy můžete svými hlasy rozhodnout o tom, který nejpůsobivější hotový dům z cihel HELUZ vyhraje kategorii Postavili jsme dům z cihel HELUZ a kdo vyhraje stavební materiál na svůj budoucí domov v  kategorii Náš budoucí dům z cihel HELUZ. Hlasující postoupí do slosování o bednu prémiového sektu.

Dveře UNICO 11, povrch SOLO MATRIX - MONZA, sklo SATINATO. Zdroj foto - SOLODOOR a.s.

Jaké jsou trendy v designu dveří? Harmonie, elegance a čisté linie

Kdo si někdy vybavoval interiér, jistě potvrdí, že nejde o jednoduchou záležitost. Obzvláště tehdy, když se začíná opravdu „od podlahy“. Zařizování vnitřních prostor bývá náročné i v případě, že cílem je minimalistický vzhled. Důležitým prvkem, který by neměl být nikdy opomíjen, jsou dveře. Nejenže musí být funkční, ale je vhodné si s jejich výběrem pohrát a věnovat mu dostatek času, protože dveře jsou zároveň designovým kouskem, který dokáže interiér pozvednout na vyšší úroveň. Jaké modely patří v současnosti mezi nejoblíbenější a proč?