REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

GEOSAN GROUP a.s.

Základní informace

název:GEOSAN GROUP a.s.
adresa:U Průhonu 32, 170 00 Praha 7
region:Praha
telefon:246 006 111
e-mail:obchod@ggcz.eu
internet:www.geosan-group.cz
www-adresa:www.estav.cz/geosan-group
IČO: 25671464
DIČ: CZ25671464
založení/historie: od r. 1991
počet zaměstnanců: 510
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001, 14001, 18001
roční obrat: 6,6 mld. Kč za rok 2006
dříve/fúze: GEOSAN spol. s r.o.

Kontakty

Manažer:
Vlasta Končelová, tel.: 246 006 612
Generální ředitel:
Luděk Kostka
Obchodní ředitel:
Ing. Jiří Fiřt

Činnost firmy

Realizační závody a dceřiné společnosti se zabývají širokým spektrem stavebních činností: výstavba pozemních budov, objektů a komunikací, rekultivace, odstraňování starých ekologických zátěží, speciální zakládání staveb, výstavba čistíren odpadních vod a kanalizací, hydrotechnické stavby; developerské projekty

Stavební činnost Zakládání staveb a podzemní stavitelství
Developerská činnost

Nejnovější články

Zdroj: oneinchpunch

Jste spoluvlastníkem nemovitosti? Jak řešit problémy s ostatními vlastníky

Jste spoluvlastníkem bytu, domu nebo pozemku? Dokážete se s ostatními spoluvlastníky bez problémů dohodnout? Pokud ano, gratuluji. Patříte k čestným výjimkám. Většina spoluvlastnictví je však zatížena problémy. Ty se projeví zejména ve chvíli, kdy je zapotřebí něco změnit: udělat velkou opravu, postavit přístavbu, zastavět stavební pozemek. Začne se diskutovat, jestli změnu vůbec provést, jak a za čí peníze.

Foto: Tomasz Zakrzewski

Na místě trpícím důlním průmyslem vybudovali originální park pro děti

Brownfield je nemovitost, která již ztratila svoji funkci, nejčastěji po průmyslové činnosti, těžbě, vojenských posádkách. Kde někteří vidí jen problémy, jiní vidí příležitost. Co s areálem, který donedávna hyzdily důlní výsypky a torza hutní techniky? Polští architekti si věděli rady.

ISOTRA předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9006

Dotace na předokenní žaluzie, rolety či slunolamy

Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

zdroj: Gerflor

Vinylové dílce Gerflor Creation uchvátí dekory a širokými možnostmi instalace

Než začnete číst tento článek, pozveme vás hned na začátku na stránky francouzské značky GERFLOR. V části věnované bytovým podlahám najdete inspiraci, produkty, dekory a řadu dalších informací, které z vás udělají opravdového fanouška vinylových podlah. Vlajkovou lodí v oblasti podlah pro domácnosti je řada vinylových dílců CREATION, jejíž novou kolekci uvádí v současnosti na náš trh společnost Gerflor CZ.

Zdroj: Fotolia.com - thomasknospe

Družstevní byt jako varianta vlastního bydlení

Hypotéky zdražují, drahé byty nezlevňují. Bydlení v družstevním bytě může být zajímavé nejen pro mladou generaci, pro kterou se standardní tržní bydlení stává nedostupné. V družstevním bytě už dnes bydlí desetina českých domácností. Mohlo by jich být více, přesto pokračuje trend převodu těchto bytů do osobního vlastnictví.

REKLAMA
REKLAMA