Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

FOR PASIV více o tématu

ZDARMA: Právní poradna od ESTAV.cz na veletrhu For Arch 2018

Nevyznáte se ve stavebním právu? Řešíte konflikt se sousedy? Potřebujete pomoci objasnit proces povolení stavby? Řešíte konflikty se stavební firmou? Na co si dát pozor před podepsáním rezervační smlouvy? Tyto a další vaše otázky vám pomůžeme řešit osobně na veletrhu For Arch 2018 na stánku ESTAV.cz! Využijte konzultace zdarma s našimi právníky!
Zdroj: Fotolia.com - vege

ESTAV.cz pozval na veletrh dva oblíbené autory článků, právní konzultantku JUDr. Petru Adámkovou, Ph.D., a advokáta Radka Motzkeho. Odpovídat na vaše dotazy budou zdarma!

Ve středu a v pátek budou na stánku probíhat s našimi právníky i natáčené rozhovory o stavebním právu, územním plánování a smlouvě o dílo, které si můžete přijít vyslechnout. Na veletrh For Arch se zdarma dostanete pomocí naší čestné vstupenky, kterou naleznete v článku pod tímto odkazem.

Poradit vám může i příručka Jak koupit bydlení.

Všechny konzultace i rozhovory budou probíhat na veletrhu For Arch 2018 v pražských Letňanech na stánku ESTAV.cz a TZB-info: Hala 1, stánek 1F18.

JUDr. Petra Adámková, Ph.D. – právní konzultantka

Kdy: středa, 19. 9. 2018

Časový rozvrh: I. blok 10:00 – 12:00, II. blok 13:30 – 16:00, III. blok 16:30 – 18:00

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

„Zájemcům a návštěvníkům stánku ESTAV.cz mohu pomoci zorientovat se v platné legislativě soukromého i veřejného práva spojené s koupí nemovitosti, plánovanou výstavbou či rekonstrukcí nemovitosti, jak optimálně nastavit kupní smlouvu, smluvní vztahy s realizační firmou a technickým dozorem, vysvětlím, jak probíhá stavební řízení a co je třeba pro jeho úspěšné zvládnutí, kdy je třeba se obracet na stavební úřady či na soudy v případě sousedských sporů atd.“  komentuje své možnosti Petra Adámková.

Mgr. Radek Motzke – advokát

Kdy: pátek, 21. 9. 2018

Časový rozvrh: I. blok 10:00 až 11:00, II. blok 13:00 – 15:30, III. blok 16:00 – 18:00

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

„Chystáte se vydat svoje životní úspory na výstavbu nebo koupi nemovitosti? Pojďte se poradit s právníkem, jak celý proces ochránit a zdárně ho dokončit. Na co si dát pozor při koupi nemovitosti? Co vás čeká na stavebním úřadě? Jak nejen stavět, ale i dostavět kvalitně a za předem stanovený rozpočet? Na tyto i na další dotazy budu odpovídat díky ESTAV.cz celý den zdarma. Přijďte se poradit.“  říká Mgr. Radek Motzke, specialista na stavební právo.

Sdílet / hodnotit tento článek

Další kapitoly tématu „FOR PASIV

  1. Vstupenka zdarma na FOR ARCH 2018 od redakce ESTAV.cz a TZB-info
  2. ZDARMA: Právní poradna od ESTAV.cz na veletrhu For Arch 2018
  3. Co přinese 29. ročník veletrhu FOR ARCH 2018?
  4. Synergie oborů přináší větší zájem vystavovatelů
  5. Dřevostavby a jejich budoucnost: Co přijde po roce 2020?
  6. Jak dosáhnout chytrého a bezpečného domova

Přečtěte si více k tématu Jak koupit bydlení

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška