FOR ARCH 2017 více o tématu

Právní poradenství zdarma od ESTAV.cz na veletrhu For Arch 2017

Nevyznáte se ve stavebním právu? Řešíte konflikt se sousedy? Potřebujete pomoci objasnit proces povolení stavby? Řešíte konflikty se stavební firmou? Na co si dát pozor před podepsáním rezervační smlouvy? Tyto a další vaše otázky vám pomůžeme řešit osobně na veletrhu For Arch 2017 na stánku ESTAV.cz! Využijte konzultace zdarma s našimi právníky!
Zdroj: Fotolia.com - vege

ESTAV.cz pozval na veletrh dva oblíbené autory článků, právní konzultantku JUDr. Petru Adámkovou, Ph.D., a advokáta Radka Motzkeho. Odpovídat na vaše dotazy budou zdarma!

Pro velký zájem jsme upravili maximální délku jedné konzultace. Chcete-li tento čas řádně využít, doporučujeme prostudovat si nejprve články těchto autorů na ESTAV.cz, mnohé vám jistě napoví.

Poradit vám může i příručka Jak koupit bydlení.

Všechny konzultace budou probíhat na veletrhu For Arch 2017 v pražských Letňanech na stánku ESTAV.cz a TZB-info: Hala 1, stánek 1F14.

JUDr. Petra Adámková, Ph.D. – právní konzultantka

Kdy: čtvrtek, 21. 9. 2017

Časový rozvrh: I. blok 10:00 – 12:30, II. blok 13:30 – 16:00, III. blok 16:30 – 18:00

Délka jedné konzultace max. 20 minut.

„Zájemcům a návštěvníkům stánku ESTAV.cz mohu pomoci zorientovat se v platné legislativě soukromého i veřejného práva spojené s koupí nemovitosti, plánovanou výstavbou či rekonstrukcí nemovitosti, jak optimálně nastavit kupní smlouvu, smluvní vztahy s realizační firmou a technickým dozorem, vysvětlím, jak probíhá stavební řízení a co je třeba pro jeho úspěšné zvládnutí, kdy je třeba se obracet na stavební úřady či na soudy v případě sousedských sporů atd.“  komentuje své možnosti Petra Adámková.

Mgr. Radek Motzke – advokát

Kdy: pátek, 22. 9. 2017

Časový rozvrh: I. blok 10:00 až 12:00, II. blok 12:45 – 15:15, III. blok 15:30 – 18:00

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

„Chystáte se vydat svoje životní úspory na výstavbu nebo koupi nemovitosti? Pojďte se poradit s právníkem, jak celý proces ochránit a zdárně ho dokončit. Na co si dát pozor při koupi nemovitosti? Co vás čeká na stavebním úřadě? Jak nejen stavět, ale i dostavět kvalitně a za předem stanovený rozpočet? Na tyto i na další dotazy budu odpovídat díky ESTAV.cz celý den zdarma. Přijďte se poradit.“  říká Mgr. Radek Motzke, specialista na stavební právo.

Sdílet / hodnotit tento článek

Další kapitoly tématu „FOR ARCH 2017

  1. Čestná vstupenka na veletrh FOR ARCH - ZDARMA
  2. Jak bezpečněji bydlet - konference ESTAV.cz a TZB-info na veletrhu FOR ARCH 2017
  3. Konference Požární bezpečnost staveb 2017 od TZB-info. Přihlaste se již nyní
  4. Novinka na veletrhu FOR ARCH – TECHNOLOGICKÉ FÓRUM 2017
  5. Proč FOR ARCH?
  6. Právní poradenství zdarma od ESTAV.cz na veletrhu For Arch 2017

Z kategorie Jak koupit bydlení si přečtěte

Evropané se vzdávají naděje na vlastnické bydlení

Evropané se vzdávají naděje na vlastnické bydlení

Čtyřicet osm procent Evropanů ve 13 evropských zemích, kteří nejsou vlastníky domů, se vzdalo naděje, že si je jednou koupí. Největšími pesimisty jsou Britové a Němci, zjistila studie nizozemské ...

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist